iPhone 15 vs S24 Plus vs Z Flip 5

muradgedik

Zeptopat
Daha fazla  
Selam gençler. Teknik detaylara girersek S24 Plus diyeceğinizi biliyorum ama her şeyi bir kenara bırakırsak sizce hangi telefonun kullanımı daha keyifli? Kamera anlamında Flip'in kötü olmadığını, fazla bir şey vaat etmediğini biliyorum onun olayı katlanması. Bir video birakıyorum mutlaka izleyin. Sizce iPhone mu, S24 mü kamera anlamında başarılı? Bana iPhone daha hoş geldi ama fotoğrafları ben çekmedim. Gerçek hayatta deneyimleyenler, bu telefonlari alanlar fikirlerini paylaşırsa sevinirim. Sizce hangisini seçelim? Yorumlarınizi bekliyorum.

İphonevsS24video

Keyif odaklı bakarsanız Z Flip 5, ben şahsen keyif almak için telefon alsam bunu seçerdim. Yeni bir teknoloji, teknoloji devi Samsung'un kalitesi ve kamerası da özellikleri de gayet iyi.

Bunun dışında fiyat performans olarak bakarsanız kesinlikle S24 Plus en iyi seçenek olacaktır, her açıdan tatmin eder. iPhone 15 kesinlikle karşısında telefon sayılmaz.

Son telefon olan iPhone 15 de bence bir seçenek olmamalı çünkü diğer iki telefonun yanına yaklaşabilecek bir cihaz asla değil.

Sonuca vurduğumuz zaman keyif için Z Flip 5 kesinlikle muhteşem seçenek, fiyat performans her şeyi iyi olsun denilirse S24 Plus, yok ben Apple istiyorum kalitesine kamerasına falan bakmam sadece ismi olsun denirse iPhone 15.

Katlanabilir telefon kullanmak ayrı bir zevk ve ortamda hava verdiği için Z Flip 5.

Teknik açıdan S24 Plus.

Apple ekosistemi açısından iPhone 15.

Hocam Z Flip modellerinin kamerası orta düzey kalıyor anladığım kadarıyla fotoğrafa da önem veriyorsunuz. O yüzden kamerada S24 Plus alır ama iPhone'da çekilen fotoğraflar daha doğal çıkıyor bence de iyiden kastettiğinizin meali bu olduğunu düşünüyorum. Yoksa düşük ışıklarda falan S24 önde. Flip 5 ayrı bir lig. Katlanır telefon kullanmak isteyip istememek sende bitiyor sonra sıkılıp pişman olmayın iyi düşünün derim. iPhone'da ise Pro modeller dışında düz modelleri ben önermiyorum fiyatları çok pahalı. Verdiğin paraya göre aldığın özellikleri düşündüğünde aslında Pro modelden daha pahalıya geldiğini göreceksiniz. S24 Plus seçerdim illa bu üçü olacaksa.

Hocam Z flip modellerinin kamerası orta düzey kalıyor anladığım kadarıyla fotoğrafa da önem veriyorsunuz. O yüzden kamerada S24 Plus alır ama IPhone'da çekilen fotoğraflar daha doğal çıkıyor bence de iyiden kastettiğinizin meali bu olduğunu düşünüyorum. Yoksa düşük ışıklarda falan S24 önde. Flip 5 ayrı bir lig. Katlanır telefon kullanmak isteyip istememek sende bitiyor sonra sıkılıp pişman olmayın iyi düşünün derim. IPhone'da ise Pro modeller dışında düz modelleri ben önermiyorum fiyatları çok pahalı. Verdiğin paraya göre aldığın özellikleri düşündüğünde aslında Pro modelden daha pahalıya geldiğini göreceksiniz. S24 Plus seçerdim illa bu üçü olacaksa.

Evet doğal ama ondan ziyade daha kontrastlı daha detay alıyor Samsung her konuda daha gelişmis ama tek kamerada sollayamadi Apple'ı çok parlak soluk çekimler yapabiliyor ya da renkleri doğru tutturamıyor yüksek çözünürlüklere geçince fotoğrafta renk bozulmaları oluyor megapixele odaklanmaktan ziyade fotoğraf yazılımı konusunda bir devrim yapması gerek o zaman mükemmel olacak. Ha bir de Ultra modele S gen3 koyup düz modelerri Exynos'la satmaya çalışması tuhaf.

Yeni konular

Geri
Yukarı