iPhone 5S SHSH Kayıtsız iOS 10.3.3'e Downgrade Rehberi

Hocam zaten dediklerinizi önceden yapmışım. Tekrar ettim yine düzelmedi. Yine aynı sorun. Çok canımı sıktı bu durum. Acaba Hackintosh'u güzel mi kuramadım? Bilgisayar boot kısmında her 2 açılmadan birinde açılıyor, hata veriyor. Restart atıp tekrardan deneyince giriyor. Ya da clover'ı yapamadığım için mi olmuyor ama çok üzülüyorum ve sinirleniyorum. Olmadı hocam, olmadı. Ama çok ihtiyacım var.

Hackintosh'un düzgün çalışması için congfig.plist'inizi bilgisayarınıza göre ayarlamalı ve sadece bilgisayarınızın ihtiyacı olan kext'leri kurmalısınız. Bunu da hackintosh'da tecrübesi fazla olan bir kişi yardımıyla deneme yanılma yolu ile yapabilirsiniz. Yöntem maalesef %100 sonuç veren bir yöntem değil, yani hackintoshu doğru yaparsanız bile size bir garanti maalesef veremem. Hackintosh'u doğru bir şekilde bilgisayarınıza uygun hale getirmek istiyorsanız forumdaki ilgili bölümde yardımcı olacaklardır.

Hocam merhaba benim iPhone 5S var cok telefon kullanan birisi degilim ama yavasligini hissediyorum şu an 12.5.1 surumunde sanirim 10.3.3'e dusurmeyi planliyorum ama orta tusum bozuk reiboot diye bir program ile dfu moda alip deneyeceğim sence bu mumkunmu ve Windows 10 uzerinden yapacağım yapmam gereken ozel bir şey var mı Windows için ve sanirim terminal dediginiz şey CMD. iPhone 5S global model.

Geri
Yukarı