Çözüldü iPhone 5'te Minecraft oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ftnmn14

Centipat
Daha fazla  
Selam. iPhone 5 de Minecraft almak istiyorum iOS 11 istiyor. Aslında her uygulamada öyle söylüyor ama bilgisayardan eski version iTunes indirib oradan ITunes'in içerisinde App Store var oradan indirince iPhone 5 de App Store'da satın alınanlara geliyor oradan bulut işaresine basıb indiriyorum uygulamanin veya oyunun eski versionlarını. Sorum şu şimdi ben bu taktikle Minecraft alırsam satın alınanlardan iPhone 5 le uyumlu en son sürümü indirebilir miyim? Param çöpe gitmez değil mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
iPhone 5'i iOS6'ya düşürüp kullanmanızı tavsiye ederim. O zamanın sürümündeki Minecraft'ı da oynarsınız.
Selam. iPhone 5 de Minecraft almak istiyorum iOS 11 istiyor. Aslında her uygulamada öyle söylüyor ama bilgisayardan eski version iTunes indirib oradan ITunes'in içerisinde App Store var oradan indirince iPhone 5 de App Store'da satın alınanlara geliyor oradan bulut işaresine basıb indiriyorum uygulamanin veya oyunun eski versionlarını. Sorum şu şimdi ben bu taktikle Minecraft alırsam satın alınanlardan iPhone 5 le uyumlu en son sürümü indirebilir miyim? Param çöpe gitmez değil mi?
Eski sürümü iner hocam inermi inmezmi o taraf belli olmaz bu uygulama iphoneunuz tarafından desteklenmiyor hatasıda verebilir ayrıca akıcı oynayamazsınız.

Düşürme maalesef yok hocam.

Jailbreak ile oluyor hocam 32 Bit mimarisi olduğu için.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@KİNGSEMİH iOS 6 yapmamın ne yararı var? iOS 6 10'dan daha eski değil mi? Artıları neler?

Sadece oyun değil genel anlamda cihazın performansı hissedilir derece artar. Daha az ısınır. iPhone 5'in ilk çıktığında gelen orijinal sürümü iOS 6 idi. iOS 10 o telefona ağır geliyor. iOS 8'den sonra iPhone 5 bayılmaya başladı. Bu yüzden gerek oyunlarda gerek diğer programlarda bariz hız elde edersiniz. Minecraft'ı da iOS 10'dakinden çok daha performanslı oynayabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı