iPhone 6 format sırasında dondu

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Merhaba ben iPhone 6 format atmayı başardım fakat artık Apple logosunun altındaki beyaz çubuğu resmen doldu dolacak çok az kaldı ama sonradan dondu. Saatlerdir de donuk hala. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

(iPhone 6'da çok fazla sorun yaşadım inşallah bu her şeye çözüm olur)

Merhaba ben iPhone 6 format atmayı başardım fakat artık Apple logosunun altındaki beyaz çubuğu resmen doldu dolacak çok az kaldı ama sonradan dondu. Saatlerdir de donuk hala. Bu sorunun çözümünü bilen var mı?

Orta tuşa ve açma kapama tuşuna görüntü gidene kadar ikisine birden basın. Görüntü gittikten sonra tuşlardan çekin. Kaldığı yerden devam edecek mi bir bakın.

Hocam bir süre daha bekleyin. Ama yinede hala boot etmek istemez ise telefona Reset atın. Reset atmak için Power butonu + Güç tuşu kombinasyonunu yapıp ekran gidene kadar o butonlara basılı tutun. Bir süre sonra ekran gidecek. Ekran gittikten sonra telefonun açılmasını bekleyin. Açılmazsa kendiniz güç tuşuna basarak açabilirsiniz. Telefon açılmazsa bilgisayara iTunes kurup telefonu bilgisayara bağlayıp telefonu yeniden formatlamayı deneyin.

Orta tuşa ve açma kapama tuşuna görüntü gidene kadar ikisine birden basın. Görüntü gittikten sonra tuşlardan çekin. Kaldığı yerden devam edecek mi bir bakın.
Denedim yeniden açıldığında yine sona geldiği anda donuyor.

Hocam siz sabahta konu açmıştınız. iPhone sizi saatlerdir uğraştırıyor. Ben iPhone 6'ya 20 dakikada Format atmıştım.

Hocam siz sabahta konu açmıştınız. iPhone sizi saatlerdir uğraştırıyor. Ben iPhone 6'ya 20 dakikada Format atmıştım.
Format atmayı bilmemem benim sorunumdu ama bu çok büyük bir sorun.

Geri
Yukarı