iPhone 6S alınır mı?

Arkadaştan 1000TL iPhone 6S alacagım parmak izi falan sıkıntısız ekran değişmiş.
Diğer arkadastada iPhone 6 var 500TL diyor sizce hangisi daha mantıklı bunun sesi problemli.

Bir de arkadaşlar bunlar ne zamana kadar WhatsApp destegi alacak beni dinlediğiniz için teşekkür ederim.

WhatsApp şu anda en az iOS 12 istiyor. 2-3 ay sonra iPhone 6 da WhatsApp çalışmayacak. Alacağın 6S iOS 15 sürümlü ise 2 yıl WhatsApp'ı çalıştırır. Şahsi fikrim 6S bu saatten sonra alınmamalı. Bütçeyi arttırıp ikinci el iPhone 8 ya da SE 2 almanı tavsiye ederim.

WhatsApp şu anda en az iOS 12 istiyor. 2-3 ay sonra iPhone 6 da WhatsApp çalışmayacak. Alacağın 6S iOS 15 sürümlü ise 2 yıl WhatsApp'ı çalıştırır. Şahsi fikrim 6S bu saatten sonra alınmamalı. Bütçeyi arttırıp ikinci el iPhone 8 ya da SE 2 almanı tavsiye ederim.
kanka telefona itunes atıcakmıs kendisi bana oyle vericek benim anlamadıgım whatsap nasıl gidecek yuklu bir uygulama bende

Şöyle, bir süre sonra uygulamalar daha yüksek ios sürümü isteyecek ve açılmayacak. Tabi daha 1 yıl falan var bunun olmasına.
6larada aynı sekildemi hepsi aynı andamı gidicek arkadasta 6 var suanda problemsiz whatsap açıyor

kanka telefona itunes atıcakmıs kendisi bana oyle vericek benim anlamadıgım whatsap nasıl gidecek yuklu bir uygulama bende

6larada aynı sekildemi hepsi aynı andamı gidicek arkadasta 6 var suanda problemsiz whatsap açıyor
Evet şu an problemsiz açıyor ama kaderleri aynı. Şöyle bir şey olacak.
maxresdefault (1).jpg

Eğer sadece whatsapp kullanacaksan iki sene iş görür. Ama instagram kullanacaksan android telefon almanı öneririm. Instagram sadece ios'un yeni sürümlerini destekliyor. Hatta instagram kullanmak için şu an en az ios 14 istiyor. İki sene sonra zaten instagram açmaz. Kardeşim ios 12 kullanıyor halen de whatsapp açıyor.

Geri
Yukarı