iPhone 6S aniden kapanıyor

Agnostisch

Kilopat
Yer
Ankara
Merhabalar. Bu gün telefonun şarj soketini yaptırmak için tanıdık sayılabilecek birinin dükkanına götürdüm. Sorunumu giderdi sağ olsun. Ama biraz önce fotoğraf çekmek isterken telefon aniden kapandı (şarj %38) ve kendiliğinden açıldı (şarj %10). Tekrar fotoğraf çekmeye çalıştım ve yine aynı şey oldu. Direkt şarja taktım, açıldığında %45'di. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. İçimden iyi düşünceler geçmiyor o arkadaşa karşı. Sizce sorun batarya mıdır veya adam telefona bir şey yapmış mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Bu gün telefonun şarj soketini yaptırmak için tanıdık sayılabilecek birinin dükkanına götürdüm. Sorunumu giderdi sağ olsun. Ama biraz önce fotoğraf çekmek isterken telefon aniden kapandı (şarj %38) ve kendiliğinden açıldı (şarj %10). Tekrar fotoğraf çekmeye çalıştım ve yine aynı şey oldu. Direkt şarja taktım, açıldığında %45'di. Daha önce böyle bir sorun yaşamamıştım. İçimden iyi düşünceler geçmiyor o arkadaşa karşı. Sizce sorun batarya mıdır veya adam telefona bir şey yapmış mıdır?
Önceden olmuyorsa geçmiş olsun. Telefon yaptırmak için sağlam kişiler lazım. Orjinal parça çalıp beş para etmeyen parçalar koyuyorlar.

Batarya sağlığı düştüğünde bu durum yaşanıyor. Batarya sağlığını kontrol eder misin?

%82. Önceden de aşağı yukarı böyleydi diye hatırlıyorum.

Önceden olmuyorsa geçmiş olsun. Telefon yaptırmak için sağlam kişiler lazım. Orijinal parça çalıp beş para etmeyen parçalar koyuyorlar.

Sağ olun. Tekrar götürmeyi düşünüyorum aynı kişiye. Umarım dediğiniz gibi bir şey olmamıştır.

iPhone 6 telefonu %60 sağlık olana kullandım böyle bir sorun yaşamadım. Sizde daha düşüktür diye tahmin ediyordum. Tamir ettirdiğiniz yere götürürseniz iyi olacaktır.

Beyler şu anda sorun yok gibi telefonda. Uzun süre kapalı kaldığından böyle bir şey olduğunu düşünüyor telefoncu. Bende böyle düşünüyorum. Konuyu güncelleyim dedim.

Yeni konular

Geri
Yukarı