Çözüldü iPhone 6S FakeFS yüklenmişken sıfırlanırsa çöker mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

kedy69_85

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
Arkadaşlar selam. İlk önce şunu belirteyim ben winra1n 2.0 ile telefonu rootless yapacakken yanlışlıkla rootful yapıp işe başlamışım. Daha sonra bunu fark edip rootless yapmaya çalıştım. Bu sefer ise verbose yazılarında hatırlamadığım bir yerde kaldı. Rootful yaparken ise create fakefs açık kalmış. Ve cihaz şu anda açık ancak 32 GB depolama alanından sadece 12 GB boş bunun fakefs kaynaklı olduğunu öğrendim. Telefonu sıfırlasam fakefs gider mi veya cihaz çöker mi?

palen1x kullanarak cihazınıza jailbreak atabilirsiniz. Ayrıca üstteki arkadaşın da dediği gibi DFU moduna alarak iTunes ile kolayca telefona bir şey olmadan restore edebilirsiniz. Fakat sıfırlanınca fakefs de gider, o yüzden İngilizceniz iyiyse ve 4GB gibi bir USB belleğiniz varsa aşağıya bıraktığım linkten palera1n'i resmî ve desteklenen bir şekilde kurabilirsiniz.

(winra1n birçok yerde kullanılması önerilmeyen ve resmî olmayan bir yazılımdır, o yüzden birçok yerde winra1n için destek alamayabilirsiniz)

palen1x kullanarak cihazınıza jailbreak atabilirsiniz. Ayrıca üstteki arkadaşın da dediği gibi DFU moduna alarak iTunes ile kolayca telefona bir şey olmadan restore edebilirsiniz. Fakat sıfırlanınca fakefs de gider, o yüzden İngilizceniz iyiyse ve 4GB gibi bir USB belleğiniz varsa aşağıya bıraktığım linkten palera1n'i resmî ve desteklenen bir şekilde kurabilirsiniz.

(winra1n birçok yerde kullanılması önerilmeyen ve resmî olmayan bir yazılımdır, o yüzden birçok yerde winra1n için destek alamayabilirsiniz)

Verdiğiniz URL ile jailbreak yaptım. Konu kilit çözm olarak seçiyorum.

Geri
Yukarı