iPhone 7 Arama yaparken hoparlör kısmına basılmıyor ve ahize modunda ses gelmiyor

Retnuh PT

Decapat
Daha fazla  
Bu sabah bir anda ne oldu bilmiyorum bir anda birini aradığım zaman ya da biri beni aradığı zaman ses gelmediğini fark ettim ve hoparlör simgesine de tıklanmıyor. Yardımcı olur musunuz? Belki işe yarar diye iPhone 7'de güncelleme yaptım asla yapmam diyordum bir de kasacak diye.

iPhone 7'nin kronik sorunlarından birisine denk gelmişsiniz maalesef. iPhone 7'lerde anakart kaynaklı kronik ses arızası çok yaygın. Telefonu düşürdüyseniz ortaya çıkma ihtimali yükseliyor. Ses entegresi ile alakalı donanımsal bir durum. Servise götürmenizde fayda var.

iPhone 7'nin kronik sorunlarından birisine denk gelmişsiniz maalesef. iPhone 7'lerde anakart kaynaklı kronik ses arızası çok yaygın. Telefonu düşürdüyseniz ortaya çıkma ihtimali yükseliyor. Ses entegresi ile alakalı donanımsal bir durum. Servise götürmenizde fayda var.

Normal ses geliyor hiçbir sıkıntı yok sadece aramaya girince hoparlör tuşu basılmaz halde.
Ve ahize modundada kulağıma koyunca ekran gitmiyor sesde gelmiyor.

kesinlikle tamire götüreceğim teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı