iPhone 7 Plus alınır mı?

Cac1kkafaUmut

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, ikinci el alacağım 7 Plus düşünüyorum. Sahibinden de piyasasını 3 ila 4 arası olarak gördüm. Maksimum 6 ya zorlarsam 7K ya çıkarım iPhone 8 ekranı küçük fakat iPhone SE 2 içindeki A13 bionic için bile alınır bana göre. Ne almam konusunda kararsızım. Android mi düşünsem dedim bir yandan da bu fiyata alacağım ikinci el iPhone ile aynı fiyata aldığım 0 bir Android iPhone kadar iş görmez gibi, tavsiye verir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef kronik sorunlar var fakat iPhone 7Plus gibi bir cihaz almaktansa iPhone X almak bence daha mantıklı, karar sizin.
İkisinin de şarjı bir günü tam çıkarmıyor.

Sağlamını ve uygun fiyatlısını bulsaydın XS düşünücektim bir yandan seçenek olarak 8Plus da var X ile aynı işlemciyi kullanıyorlar performans açısından geride değil aynı şekil kamera ve ekran da 8 Plus fiyatını hak ediyor mu alınır mı?

SE2 bakın derim. iPhone X ve aşağısı artık Instagram'da Reels izlerken dahi kasan telefonlar. Normalde hiçbiri alınmamalı derdim ama bütçe bu kadarsa iOS için en performansa yönelmek durumundasınız.

Sebep sormayın fakat bütçe 10k ya çıktı ve SE2 benim de çok hoşuma gidiyor aklıma o

Yeni konular

Geri
Yukarı