iPhone 8 Plus vs iPhone X

Ben arabamı çekmeyi seven birisi olduğumdan, tüm arkadaşlarım iPhone kullanıyor ve kamerası gayet hoş geldi Ultra geniş açı 60 FPS 2K kayıt gibi şeyler çok güzel XR'dan o konuda verim alabilir miyim?
XR'ın kamerasını deneyimleme fırsatım oldu. Tesadüfen eniştem ve amcamda XR olduğunu gördüm. İlk amcamınkini denedim, kötü çekiyordu. Dedim belki onun kamerasında sorun vardır, enişteminkine geçeyim. Yan yana koydum ikisi de aynı kalitedeydi. Eğer gündüz çekimi yapıyorsan iş görür ama gece çekimlerinde ve ön kamerada berbat.

Bu arada XR'da geniş açı kamerası yok.

Sağ olun hocam. Ocakta 225.000 kredi çekeceğim o zaman yeni sisteme ve telefona bütçem belli olacak sizde yardımcı olursunuz sanırım.
Olurum hocam. Bu arada yanlış anlaşılma için kusura bakma.

Sizce performans açısından hangisi alınmalı? Güncelleme almaya devam ederler mi? Android önermeyin, 1 sene sonra çöp oluyorlar.

İkisinde de A11 bionic işlemci olduğu için performans ve güncelleme olayı ikisinde de aynı. iPhone X kronik sorunları olan bir cihaz. İki cihaz arasında bir tercih yapılacaksa kronik sorunu olmadığı için 8 Plus alınmalı.

Geri
Yukarı