iPhone 8 Plus vs iPhone X

lWhyMachineS

Hectopat
Daha fazla  
Elime çok büyük bir fırsat geçti, arkadaşlae ikisinin de 2. elini alacaktım. iPhone 8 Plus alacaktım düşündüm ki iPhone X ile arasında pek fark olmadığını gördüm. iPhone X mi alayım yoksa 8 Plus mu? Nedenini, sebebini belirtirseniz sevinirim.

X'te birçok sorun mevcut, güvendiğiniz birinden almıyorsanız patlamaya hazır bomba. Güvenilir biriyse ve bildiğiniz cihazsa kesinlikle X alın. Yoksa 8+.

Bakın kullanma şekli,
Sosyal medya
Kamera
Arada bir oyun
Günlük

Kullanım şeklim bu, sağdan soldan bir esnaf adamdan alacağım telefoncudan tanıdık varsa ondan alırım X'e çok kafam gidiyor tasarımı, ekran şekli olsun. Fiyatlar 8 plus da 5500 6500 arası, X ise 2. El sahibinden de baktığımda 6500 7500 arası gidip geliyor. Bu söylediğim şekile yorumlar mısınız lütfen? Ve sebebini de.

Bakın kullanma şekli,
Sosyal medya
Kamera
Arada bir oyun
Günlük

Kullanım şeklim bu, sağdan soldan bir esnaf adamdan alacağım telefoncudan tanıdık varsa ondan alırım X'e çok kafam gidiyor tasarımı, ekran şekli olsun. Fiyatlar 8 plus da 5500 6500 arası, X ise 2. El sahibinden de baktığımda 6500 7500 arası gidip geliyor. Bu söylediğim şekile yorumlar mısınız lütfen? Ve sebebini de.
İkisini de alma o kadar para vereceksen en azından temiz iPhone XR al.

Geri
Yukarı