iPhone fotoğrafçılık kursu önerisi

yutel

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, iPhone ile güzel fotoğraflar çekmek istiyorum. Bunun için kurs falan arıyorum. Udemy'den falan baktım ama pek iyi değildi kurslar. Bir iki tane güzel kurs var bulduğum ama çok pahalı. Türkçe bir site var 600TL'den falan başlıyor, yabancı bir site var 49 dolar diyor. YouTube'da falan bildiğiniz oynatma listesi falan var mı? Temel olarak bir şeyler öğrensem, iPhone kamerasını iyi kullansam güzel olur diye düşünüyorum.
Umarım konuyu doğru yere açmışımdır.

iPhone olarak aratmanız yanlış olmuş, onun yerine ISO, Enstantane, Diyafram öğreten herhangi bir kurs izleyip Pro moda sahip herhangi bir cihazda özel ayarlarla çekim yapabilirsiniz.

iPhone olarak aratmanız yanlış olmuş, onun yerine ISO, enstantane, diyafram öğreten herhangi bir kurs izleyip Pro moda sahip herhangi bir cihazda özel ayarlarla çekim yapabilirsiniz.

Teşekkür ederim cevabınız için. Bunları öğrendikten sonra iPhone kısmında bu ayarları yapabilir miyim bilmiyorum. Daha çok iPhone için öğreten aramıştım ben. Bu dediklerinize br bakayım. Genel bir fotoğrafçılık kursu bulsam yeterli olur diye düşünüyorum. Sizin önerdiğiniz bir kurs var mı?

Geri
Yukarı