iPhone model önerisi

Borozan08

Picopat
Daha fazla  
Merhaba, önümüzdeki seneye kadar IPhone'a geçmeyi düşünüyorum, fiyatı olabildiğince düşük ama nesile uygun olsun istiyorum, mobil oyun oynamıyorum oynarsamda subway surf falan giriyorum sadece. Genellikle sosyal medya kullanıyorum. Hangi cihazı önerirsiniz?

Farklılık olsun istiyorum ya bir de optimizasyon açısındanda iOS her zaman daha iyi.
Hayır yanılıyorsunuz. Artık Android premium segment cihazlarda iOS'ten daha stabil çalışıyor. Dediğim gibi bütçe de minimum 13'e göre ayarlanmalı artık. 12 çok eskidi. Ayrıca kamera beklentiniz ne durumda?

Hayır yanılıyorsunuz. Artık Android premium segment cihazlarda IOS'ten daha stabil çalışıyor. Dediğim gibi bütçe de minimum 13'e göre ayarlanmalı artık. 12 çok eskidi. Ayrıca kamera beklentiniz ne durumda?

En önem verdiğim kamera zaten, ama insanlar hala 11 ve aşağısı cihazları kullanıyorken 12 almak gayet mantıklı bence.

En önem verdiğim kamera zaten, ama insanlar hala 11 ve aşağısı cihazları kullanıyorken 12 almak gayet mantıklı bence.
Kameraysa o zaman Pro modeller dışında önermem. 13 Pro ve üzeri pro modellere bakmanızı öneririm. Belki 12 Pro düşünülür. O da kamera avantajlarından ötürü.

Geri
Yukarı