iPhone SE 3 vs XS Max vs 11

Hocam ikinci el alacağım zaten şu an S21 ve S21 FE buldum ayrıca 12/512 13 Pro Plus. 5G buldum adam IMEI kendi atıyor ücretsiz ve güncelleme alıyormuş ne önerirsiniz?

@Kingsemih hocam sormayı unuttum da yurt dışı telefon da son 4 ay başka cihaz lazımya o cihaz 16 GB olsa oluyor mu?
Oluyor hocam sim kart okusun yeter GB fark etmez.

Hocam bir de o veri paylaşımı nasıl yapılıyor ben bulamadım da.

@Kingsemih hocam diyelim ki cihaz ikinci el ve e SIM aktif bizim tekrardan e SIM açmamıza gerek var mı ve e SIM nasıl kullanılıyor bilginiz var mı?

@KİNGSEMİH

Hocam arkadaşım yurt dışına gidecekti fakat gidemedi vizesi çıkmamış öyle diyor bende bu yüzden ikinci el cihaz bakıyorum da IP12 buldum 64 GB face of pasif ekran pil değişik fiyatı 10k bir de IP11 yurt içi var onunda face us pasif ama ekran değişmemiş 11k siz ne önerirsiniz ayrıca Android de bakıyorum çünkü Instagram falan kullanmıyorum o yüzden Android de olabilir siz ne önerirsiniz umarım rahatsız etmiyorumdur.

@KİNGSEMİH

Son düzenleme:
Hocam arkadaşım yurt dışına gidecekti fakat gidemedi vizesi çıkmamış öyle diyor bende bu yüzden ikinci el cihaz bakıyorum da IP12 buldum 64 GB face of pasif ekran pil değişik fiyatı 10k bir de IP11 yurt içi var onunda face us pasif ama ekran değişmemiş 11k siz ne önerirsiniz ayrıca Android de bakıyorum çünkü Instagram falan kullanmıyorum o yüzden Android de olabilir siz ne önerirsiniz umarım rahatsız etmiyorumdur.
Hocam o iPhone’ların hiçbiri alınmaz. Yurt dışı S23 düşünün. Ben olsam bunu alırdım yani.

Hocam amcam bana SE2.nesl cihazını verdi boşta olduğu için cihaz çok sağlam hiçbir sorunu yok onu satmak için sarı siteye koydum bir kişi S21 ile takas kabul eder misin dedi S21 de çok sağlam kayıtlıymış SE 2 64 GB S21 128 sizce takas yapılır mı?

Hocam amcam bana SE2.nesl cihazını verdi boşta olduğu için cihaz çok sağlam hiçbir sorunu yok onu satmak için sarı siteye koydum bir kişi S21 ile takas kabul eder misin dedi S21 de çok sağlam kayıtlıymış SE 2 64 GB S21 128 sizce takas yapılır mı?

S21 ile takas çok mantıklı hocam. Ancak cihazı görerek takaslayınız. SE2'ye göre çağ atlarsınız öyle diyeyim eğer S21 sorunsuzsa.

Sorunsuz hocam hatta kutulu faturalı mağaza garanti de veriyor 6 ay. Cihazı gördüm test ettim hocam zaten aynı mahalledeyiz.

Geri
Yukarı