iPhone Servis Açıklaması

prevenar

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar cihazımı 2. kez aynı sorundan servise yolladım. Aşağıdaki açıklamayı yapmışlar;

" iPhone daha önce apple onarım merkezinde incelenip ekran değişimi yapılmış. Kullanıcımızın ikinci kez servisimize göndermiş olduğunu beyan etmiştir. Cihazda Multi touch ve piksel sorunu görüldü. Müşteri beyanına göre aşırı ısınma var. Memnuniyet için değişim yapılacaktır. "

Sizce ne demek istemişler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazınız 0 olarak değiştirecek. Apple servisi kalitesinden kaynaklanan durum bu. Başka marka olsa anakart bilmem ne değiştirip yollarlar.

Vay be demek apple böyle bir şey. :D Telefonu nereden almıştınız?

Vatan Bilgisayardan aldım servise kendim kargo ille yolladım. Bir çok yerde Apple Teknik Servis merkezleri var artık. Donanımsal bir hata vardı zaten ekranım kararmıştı sonra ekranı değiştirdiler 2 hafta sonra tekrar aynı sorunla karşılaştım. Cihazı 1 hafta içerisinde tüm işlemleri yapıp yolluyorlar Apple'den çok memnunum. İşte 28 Ekim'de yolladım sanırım bugün öğlene doğru yeni bir cihaz yollarlar. @MrClutchh

Vatan Bilgisayardan aldım servise kendim kargo ille yolladım. Bir çok yerde Apple Teknik Servis merkezleri var artık. Donanımsal bir hata vardı zaten ekranım kararmıştı sonra ekranı değiştirdiler 2 hafta sonra tekrar aynı sorunla karşılaştım. Cihazı 1 hafta içerisinde tüm işlemleri yapıp yolluyorlar Apple'den çok memnunum. İşte 28 Ekim'de yolladım sanırım bugün öğlene doğru yeni bir cihaz yollarlar. @MrClutchh
Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Bende çok istiyorum bakalım kısmet olursa Iphone 6 plus alacağım.

Teşekkür ederim bilgilendirdiğin için. Bende çok istiyorum bakalım kısmet olursa Iphone 6 plus alacağım.

iPhone 6 modellerini tavsiye etmiyor kimse ama sen bilirsin çabuk bükülebilir bir özelliğe sahip ve 6s in işlemci hızı ve kamerasından tut bütün özelliklerine kadar kıyasla 6s daha iyi ve öneririm.

iPhone 6 modellerini tavsiye etmiyor kimse ama sen bilirsin çabuk bükülebilir bir özelliğe sahip ve 6s in işlemci hızı ve kamerasından tut bütün özelliklerine kadar kıyasla 6s daha iyi ve öneririm.
Zaten 6s plus demek istemiştim s çıkmamış yukarıda. :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı