iPhone vs Samsung

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
iPhone artık güç kudret meselesi, paranız yoksa daha ucuz ve güçlü Android telefonlara yönelin S20 FE bakabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Önce hangi iPhone modeli ile kıyas yaptığını soyle sonra Samsung'u sec.

Kanka herhangi biri.
Ama şu an iPhone 7 bile pahalı iPhone X çok pahalı hepsi diyebilirim.

Kanka herhangi bir.

Ama şu an iPhone 7 bile pahalı iPhone X çok pahalı hepsi diyebilirim.

İphnone X/7/11/12 pahalı ve ekran bile küçük iPhone 7'nin ama pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsungcu olarak 1 gün iPhone 8 Plus (iOS 16.6) kullandım. iPhone Android'e göre daha akıcı bir arayüze sahip ve hissiyat açısından çok iyi ama biraz ağır. Ancak param olsa yine de Samsung alırdım. iOS cihazların en kötü yani çok rahat kaldırabileceği uygulamanın bir anda çökmesi. Geekbench 6 da yaşadım bunu. Ancak iOS 11'e göre büyük bir gelişme var. iOS 11 de ayarlarda hücresel veri bölümüne girince direk ayarlar çöküyordu ve aynı sorun PUBG de de oluyordu. Sen 5800TL ver son model iPhone al o da kaldırabileceği bir uygulamada çöksün (2018). Gerçekten Apple gibi bir markaya göre üzücü bir durum bu. Umarım ilerde tamamen düzeltilir.

Ben Android'in rahatlığını en optimize şekilde sunduğu için Samsung derim şimdiye kadar kullandığım her cihaz samsungtu ve açıkçası bana verdiği özgürlüğü seviyorum hiç virüste yemedim çok şükür😄

iPhone kamera olarak daha iyi ancak çok pahalı. Onun yerine bir Samsung a50/a53 almak daha mantıklı. Hem de ucuz fiyatlı. Ben Samsung seçiyorum.
Hangi iPhone,hangi bütçede,hangi Samsung?

Artı -1 Eksi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı