iPhone X alınır mı?

eldemir35

Decapat
Arkadaşlar hemen hemen 4 yıldır iPhone 6 16 GB kullanıyorum ve artık değiştirmeye karar verdim. Eksilerinden dolayı çok fazla gündeme gelen iPhone X alınır mı sizce? iPhone X alınmazsa hangi telefon modeline yönelmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar hemen hemen 4 yıldır iPhone 6 16 GB kullanıyorum ve artık değiştirmeye karar verdim. Eksilerinden dolayı çok fazla gündeme gelen iPhone X alınır mı sizce? iPhone X alınmazsa hangi telefon modeline yönelmeliyim? Önerilerinizi bekliyorum. İyi günler.

Ben iPhoneXR alınması taraftarıyım çoğu kişiye göre XR alınacak bir telefon değil. Bence çok iyi bir telefon özellikle de pil ömrü çok çok iyi bence. Ama eğer iPhoneX alınacak bir telefon mu diyorsanız alabilirsiniz tabii ki neden alınmasın. Bence iPhone7 bile hâlâ alınabilir bir telefon. Hiç bir sorun yaşamazsınız.

Sizin gibi i6 16gb kullanicisiydim ve 8 aydir X kullaniyorum. Bir gun bile pismanligini duymadim cok memnunum dostum.

X i çıktığı gibi almış biriyim ve cihazdan çok memnunum. Fakat bir çok arkadaşın yaptığını yapıp apple soran birine android önerisinde bulunmayacağım. X çok güzel bir cihaz ve ele tam oturan bir cihaz fakat XR X e göre daha yüksek performanslı daha büyük ekranlı daha uzun kullanım süresine (batarya)sahip bir cihaz.

2. Kamera olmamasına bakmayın , XR'ın ana kamerası XS ve XS Max ile aynı yani X den daha kaliteli.

Ekranının LCD olması da çok büyük problem değil çünkü Oled kalitesine yakın bir LCD ekran kullanıyor.

Sonuç olarak : XR tam bir fiyat performans cihazıyken neden Türkiye'de satış adetleri düşük bilemiyorum , X yerine alınabilecek bir cihaz. Fakat elinize alıp karar vermeniz daha yerinde olur. XR büyük gelebilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı