iPhone X için batarya önerisi

Ben de en az 2 yıl daha iPhone 8+ kullanmayı düşünüyorum. 72 sağlık var. Aynı durumdayız. Ben şahsen 1000 liraya değiştirecektim fakat zamanım olmadı. Yetkili teknik servis çok uzak. Mart ayında 1500'e çıkmadan önce değiştirmeni öneririm. Orijinal olsun, kafan rahat etsin.

Merhaba. iPhone X kullanıyorum batarya sağlığım 74. orijinal batarya mı taktırsam, yan sanayi mi taksam bilemedim. Orijinale o kadar para veresim yok çünkü cihazın arka camı çatlak, ön camı çiziklerle dolu. Orijinal batarya alıp masraf etmek pek mantıklı gelmedi. Cihazı daha 1.5-2 sene kullanmayı planlıyorum. Yan sanayi olarak en iyisi hangisidir? Kullanıp memnun kalan arkadaşlar yardım ederse sevinirim.

Hocam telefonu daha 1.5-2 yıl daha kullanıcskmışsınız, eğer orijinal batarya alırsanız telefonu satana kadar götürür byüm ihtimalle, ama Deji gibi yan sanayi bataryalar 6-7 ay sonra çöp oluyorlar. Bence bu kadar uzun bir süre daha kullanacaksanız eğer telefonu orijinal batarya takın.

Orijinal takarsanız satarken daha yüksek fiyata satarsınız.

Çok satasım yok ama şuanki haliye 5500-6000 lira bandında satarsam sıfır cihaz alabilirim. Face ID, True Tone vs aktif. Değişeni yok her şey orijinal. Acaba pil masrafı yapmadan satıp değiştirsem mi?

Çok satasım yok ama şu anki haliye 5500-6000 lira bandında satarsam sıfır cihaz alabilirim. Face ID, True Tone vs aktif. Değişeni yok her şey orijinal. Acaba pil masrafı yapmadan satıp değiştirsem mi?

En az 7 bini var.

Geri
Yukarı