iPhone X orijinal ekran önerisi

KRALCAN

Megapat
Makaleler
6
Yer
İzmir-Bayraklı
Daha fazla  
Arkadaşımın ekranı iptal oldu. Bu bağlamda ekranı tamir ettirmek istiyoruz fakat çok pahalı geldi. Ekranı kendimiz alıp yaptırsak daha ucuza denk geliyor. Fazla anlamam bu orijinal muhabbetlerden sizden ricam orijinal ekran tavsiye eder misiniz iPhone X için. Bütçe 1100 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
@Zcherby Hocam garantisi bitik cihazın zaten. @MisakiTaro Hocam peki orjinale yakın kalite de ekran öneriniz var mıdır?
Arkadaşıma bundan taktım geçen. Hala kullanıyor sorun yaşamadı. İkinci ürünün puanı da yüksek. Ayrıca 3. attığım linkteki seti de almanız lazım.

Arkadaşıma bundan taktım geçen. Hala kullanıyor sorun yaşamadı. İkinci ürünün puanı da yüksek. Ayrıca 3. attığım linkteki seti de almanız lazım.

iPhone X Ekran Değişimi fiyatı 1500 TL | GSM İletişim™ Hocam GSM iletişim ekranı nasıl sence? Zamanında Z1 ekranımı buraya göndermiştim ve gayet memnundum fakat şuan nasıllar bilemem.

En iyilerinden diyebilirim. Tamir setinin fiyatını görünce vazgeçtiniz değil mi hocam? :D
Ahahahhaa aynen öyle oldu. Yahu ben Z1 için 19 TL'ye aldım bu ne? Tahmin ettiğim gibi GSM İletişim üzmez herhalde. Ayrıca attığın linktekinden daha kaliteli ekran takıyorlardır değil mi?

Ahahahhaa aynen öyle oldu. Yahu ben Z1 için 19 TL'ye aldım bu ne? Tahmin ettiğim gibi GSM İletişim üzmez herhalde. Ayrıca attığın linktekinden daha kaliteli ekran takıyorlardır değil mi?
Orijinal ekran takıyorlar. Ekranı alıp buraya taktırmayı deneyebilirsiniz belki. Ne kadar alırlar bilmiyorum ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı