iPhone XR vs XS

Hocam bu fiyata bile çok zor buldum, aynı fiyata var ama face id hep pasif oluyor.

Aslında biraz daha para biriktirip 12 Mini ya da 11 alasım da var.
Nerede yaşıyorsunuz ?

Hocam bu fiyata bile çok zor buldum, aynı fiyata var ama face id hep pasif oluyor.

Aslında biraz daha para biriktirip 12 Mini ya da 11 alasım da var.
12 mini almak mantıklı.

Merhaba IPhone'da biliyorsunuz ki batarya sorunu var bu sorunu yeni modellerde yavaş yavaş çözmeye çalışıyor açıkçası 2018 model telefonda yeni modellere nazaran pil sorunu tam çözülmüş değil buna bakacak olursak XR XS modele göre daha batarya kapasitesi yüksek bunu göz önünde bulundurun derim.

Beyler 9,5k₺ iPhone 11 %92, 10k₺ XS %100 buldum, hangisini alayım XR den vazgeçtim.
iPhone 11 gayet ucuz alabilirsin.

iPhone 11 gayet ucuz alabilirsin.
Yalnız adam il dışında görevdeymiş param güvende açabilirim 8500₺ ye düşürüp dedi açıkçası biraz gerildim bi sorun olabilir diye çünkü fiyatı neredeyse yarı fiyat.

Yalnız adam il dışında görevdeymiş param güvende açabilirim 8500₺ ye düşürüp dedi açıkçası biraz gerildim bi sorun olabilir diye çünkü fiyatı neredeyse yarı fiyat.
Dolandırıcılar hocam hiç bulaşmayıp XS'e bakın ozaman.

Attıkları param güvende linki felan da sahte oluyor. Kendilerini asker/polis gibi tanıtıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı