IPhone'a IPSW yükleyince eski işletim sisteminden kalanlar silinir mi?

14 Pro Max cihazımda kasma ve akıcılık problemleri yaşıyorum. Telefonu DFU moda sokamadığım için DFU modda sıfırlayamadım. Recovery mod ile sıfırlayınca hiçbir şey değişmedi. 17.5'ten 17.4. 1'e düşüreceğim. DFU reset ile aynı işlevi görür mü? Yaşadığım problemler çözülür mü? Teşekkür ederim.

DFU reset ile aynı işlevi görür mü?

DFU genelde bu tip hataları çözmek için reset yerine tercih ediliyor zaten. Bu durumda sorun çözülmedi demişsiniz o yüzden reset yerine DFU mod ile sıfırlamayı yapamıyorsanız da anlayan bir arkadaşınıza yaptırarak imzalar kapanmadan geçin derim.

DFU genelde bu tip hataları çözmek için reset yerine tercih ediliyor zaten. Bu durumda sorun çözülmedi demişsiniz o yüzden reset yerine DFU mod ile sıfırlamayı yapamıyorsanız da anlayan bir arkadaşınıza yaptırarak imzalar kapanmadan geçin derim.
Hocam anlayan ve yardım eden biri yok çevremde maalesef. DFU moda almayı yapabilsem gerisi gelecek de. Yapamıyorum :D

@Furkan Teymullah Yok hocam. Hiç mi çevrenizde bilen biri yok ya. Bir telefoncuya gidin ve DFU moda alır mısınız deyin alsınlar. Para bile almazlar. Bu kadar kez aç kapa yaparak uğraştığınıza değmez.
Hocam 2 telefoncu da alamadı, iPhone 15'imi alabiliyordum, onlar da alabiliyordu, bunu yapamadık. Belki zamanlamayla alakalı. Garip bir durum.

Yeni konular

Geri
Yukarı