IPhone'dan bilgisayara nasıl fotoğrafları aktarılır?

GhostRider10

Hectopat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar... Telefonumda çok cringe eski fotoğraflar var ama hatıraları da var nasıl bilgisayara aktarıp telefondan silebilirim bu fotoğrafları? Galerimi açamıyorum insan içinde.

Evet arkadaşlar... Telefonumda çok cringe eski fotoğraflar var ama hatıraları da var nasıl bilgisayara aktarıp telefondan silebilirim bu fotoğrafları? Galerimi açamıyorum insan içinde.
iTunes indirmelisin. İndirdikten sonra kablo ile bağlanıyorsun. iTunes'e girdikten sonra Apple girişi yapmanı isteyecek. Girdikten sonra cihaza izin ver diyip telefondan onay veriyorsun. Sol tarafta aygıtlar seçeneğinde çıkacak.

iTunes yüklü olsun PC'de. Onun dışında yukardaki arkadaşın dediği gibi aynı. Şarj kablosuyla PC'ye bağlıyorsunuz.

iTunes indirmelisin. İndirdikten sonra kablo ile bağlanıyorsun. ITunes'e girdikten sonra Apple girişi yapmanı isteyecek. Girdikten sonra cihaza izin ver deyip telefondan onay veriyorsun. Sol tarafta aygıtlar seçeneğinde çıkacak.

Ben direkt bağlayıp attım telefon zaten çıktı öyle attım. Direkt iTunes yönetmiş de olabilir.

WhatsApp'dan boş bir grup oluşturup oraya gönderin fotoğrafları, ardından bilgisayardan WhatsApp Web'i açın ve fotoğrafları bilgisayara indirin.

Yeni konular

Geri
Yukarı