Çözüldü iPhone'unuzu etkinleştirmek için güncelleme gerekiyor hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Xn_nX

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba. iPhone XS modeline sahibim abim yurt dışından getirmişti evde yedek olarak kalıyordu bugün açıp kullanmak istedim fakat böyle bir hata ile karşılaştım.
Satın alma tarihi: Ekim 2018 cihazı bilgisayara kablo ile bağlayınca da bir işlem yapamadım maalesef. Cihazı nasıl aktif edebilirim?

Hatanın Videosu

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    267,6 KB · Görüntüleme: 550
Çözüm
Merhaba. iPhone XS modeline sahibim abim yurt dışından getirmişti evde yedek olarak kalıyordu bugün açıp kullanmak istedim fakat böyle bir hata ile karşılaştım.
Satın alma tarihi: Ekim 2018 cihazı bilgisayara kablo ile bağlayınca da bir işlem yapamadım maalesef. Cihazı nasıl aktif edebilirim?

Hatanın Videosu

Bilgisayarınız varsa iTunes programını indirin ve telefonu bilgisayara kablo ile bağlayın, iTunes programı telefonu algıladığı zaman telefonu sıfırlayın veya güncellemeleri kontrol et deyin, güncelleme varsa yapar.
Cihazı görmüyor denedim ilk başta fakat bağlayınca bir işlem gelmiyor İTunese

Fakat cihazı kablo ile bağlasam da İTunes de bir işlem yapamıyorum cihazı görmüyor bile
ekte bağladıktan sonra İTunes ekranı ile cihazın ekranını görebilirsiniz.

bağladım fakat ekteki gibi bir işlem yapılmıyor maalesef.
Yukarıda ki iPhone yazısına tıklamayı denediniz mi? Ayrıca telefonu DFU moda alıp öyle itunes’a bağlamayı deneyin.

Dfu moda ne zaman aldınız? (örnek: Bilgisayara taktıktan sonra veya dfu moda alıp öyle bilgisayara taktım falan.)

Dfu moduna cihazı orijinal USB kablo ile bağladım cihazı görmedi fakat sonra Type-C yeni model kablo ile bağladım gördü cihazı sorun çözüldü yardımcı olan herkese teşekkür ediyorum.

merhaba ı phone 8 Plus var Turkcell sim kart ile çalışıyor,aynı cihaza benim kendi Turkcell hattımı takıp çalıştırmak istediğim zaman sim kart yok ve ı phone etkinleştirilemedi diyor, kendi Sim kartım yeni farklı bir cihazda çalışıyor ama bu ı phone 8 plus da sadece üzerinde takılı olan hat çalışıyor farklı bir sim kart denediğimiz Zaman da aynısı oluyor yurt dışı cihazıda değil sebebini bilen var mıdır acaba ben bulamadım

Geri
Yukarı