iPod 5. nesil vs iPod 6. nesil

Biraz geç görmüş olabilirim :) ama iPod 5'lerdeki şarj sorunu genelde bataryadan değil batarya kontrol entegresinden kaynaklanıyor. Bende iPod 6 da 5 de var bence iPod 6 çok daha şık hem kendisi hem arayüzü ancak ses olarak iPod 5'in çok gerisinde :( o yüzden kesinlikle 5 daha iyi bence.

O sorunu yanlış hatırlamıyorsam Samsung adaptörüyle şarj ettiğimde yaşamıştım. Sonra Apple 5W'lık adaptörünü aldım ve şu an bir sorunu yok. Bende şu an Nano 6 ve Classic 5 var, yazın birini kışın birini kullanıyorum; masa başında ise hangisi kafama eserse onu kullanıyorum. Ben şarkının fiziksel kalitesi iyi olursa cihazları pek ayırt etmiyorum çünkü her halükarda YouTube'dan daha kaliteli ses veriyorlar. :) Ancak iPod'lar arasında da malzemeye dayalı olarak kalite farkı olduğunu düşünüyorum, misal classic iPod 5, Nano 6'dan daha iyi sese sahip; genel çoğunluğa göre ise iPod classic 5.5 en iyi sese sahip. Biraz uzun oldu, kusura bakmayın :)

O sorunu yanlış hatırlamıyorsam Samsung adaptörüyle şarj ettiğimde yaşamıştım. Sonra Apple 5W'lık adaptörünü aldım ve şu an bir sorunu yok. Bende şu an nano 6 ve classic 5 var, yazın birini kışın birini kullanıyorum; masa başında ise hangisi kafama eserse onu kullanıyorum. Ben şarkının fiziksel kalitesi iyi olursa cihazları pek ayırt etmiyorum çünkü her halükarda YouTube'dan daha kaliteli ses veriyorlar. :) ancak IPod'lar arasında da malzemeye dayalı olarak kalite farkı olduğunu düşünüyorum, misal classic iPod 5, nano 6'dan daha iyi sese sahip; genel çoğunluğa göre ise iPod classic 5.5 en iyi sese sahip. Biraz uzun oldu, kusura bakmayın :)

Yok estağfurullah hala iPod kullanan bir insanla konuşmak çok büyük zevk. Başta benimkiler de bazı şarj adaptörleri ile şarj oluyordu şimdi hiç olmuyor şarj entegresini değiştireceğim. iPod 5'den dinlenilen müziğin zevki bi başka

Geri
Yukarı