Çözüm iPod Touch'a Oyun\Uygulama Atamama Sorunu

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Countless Skies

Kilopat
Makaleler
2
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ben iPod Touch 4. nesil sahibiyim. iTunes' da 9 Lira değerinde olan bir oyunu internette bir siteden indirdim. (Uzantısı .ipa) Bu indirdiğim .ipa dosyasını iTunes' da ki uygulamalar bölümüne sürükleyerek kopyalıyorum. Buraya kadar sorun yok. Sonra eşzamanla diyorum burdada bir sorun yok ama oyun iPod' a yüklendiğinde şu hatayı alıyorum :

Yüklemek için jailbreak falan mı yapmak lazım acaba ?

Zeus isminde bir uygulama var ama ücretli. Onu satın alıp JB'siz indirebilirsin ama pek tavsiye edilmiyor. JB yapınca ben kullanmiştım, hiç memnun kalmadım.İnstallous' deneyebilirsin ama bunun için JB yapman lazım. En iyi ve en çok tavsiye edilen program. Bilgisayardan yapmaya çalışacaksan çinlilerin yaptığı iphone pc suite var. İstersen dene ama işe yarıyacağını düşünmüyorum.

- - - Güncellendi - - -

Bu video var iTunes olma'dan müzik ekliyor belki oyun için iş yarar.
Göz at.

How to put music on your Ipod touch WITHOUT Itunes [HD] - YouTube

Bu program sadece telefonun içine müzik ve resim kopyalamak için işe yaramaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı