Irak'tan PlayStation 5 getirmek mantıklı mı?

NasalEren

Zeptopat
Daha fazla  
Şimdi Irak'tan PlayStation5 kutulu bir şekilde getirsek bir sıkıntı olur mu? Kendi kullanimim için getiren var mı? Bir sıkıntı yaratırlar mı? Kutulumu kutusuz mu nasıl getirilir? Bilgi verebilen var mı?

Şimdi Irak'tan PlayStation5 kutulu bir şekilde getirsek bir sıkıntı olur mu? Kendi kullanimim için getiren var mı? Bir sıkıntı yaratırlar mı? Kutulumu kutusuz mu nasıl getirilir? Bilgi verebilen var mı?
Getirmen yasal,fiyatı 600 Euro'yu geçmeyecek,ve gümrük vergisi ve KDV ödeyeceksiniz.Ve büyük ihtimalle kutu açılmış olacak ürünü kontrol etmek için.

İlk kez kutuyu açarken bir sıkıntı çıkmazsa bir şey olmaz. Eğer sıkıntı çıkarsa birdaha sıkıntı çıkmasına imkan kalmaz zaten😀.

Kutusunu açıp ürünü bavula koyup götürürken de kendi malınız olduğunu önceden aldığınız söylerseniz vergi keseceklerini zannetmiyorum.

Kutusunu açıp ürünü bavula koyup götürürken de kendi malınız olduğunu önceden aldığınız söylerseniz vergi keseceklerini zannetmiyorum.
Çok teşekkür ederim ben El koyma riskini göze alamadım çok telaşlandım yani 4 5 bin lira için o riske değer mi acaba fln fakir adam için deger🥲

Çok teşekkür ederim ben El koyma riskini göze alamadım çok telaşlandım yani 4 5 bin lira için o riske değer mi acaba fln fakir adam için deger🥲
Rica ederim kutu ile koymayın derim kutulu olunca sıfır zannedip vergi kesmek isteyebilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı