İş Bankası vs Akbank

myhtai

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Sizden gelen yorumlar doğrultusunda bu ikisinde karar kıldım. Birisini seçeceğim. Üniversite öğrencileri/gençler için hangisi daha iyidir? Not: Borsa işlemlerine önem veriyorum. Komisyonlar vb. benim için önemli.

ATM arayüzü olarak ve kolaylık olarak Akbank. Borsada pek fazla komisyon istemez.

Ne gibi fırsatları vardı? Açıklarsanız memnun olurum.
Hocam Oyun alışverişi yemek ve markette bir kısmını geri veriyor sanırım ODTÜ de okuyorsanız okul içi birşeylerde indirim vardı yanlış hatırlamıyorsam. Daha da var.
Burada yazıyor.

Hocam Oyun alışverişi yemek ve markette bir kısmını geri veriyor sanırım ODTÜ de okuyorsanız okul içi birşeylerde indirim vardı yanlış hatırlamıyorsam. Daha da var.
Anladım hocam peki Akbank'ta var mı bu tarz şeyler? Bilginiz var mı? Ben chip para bilmem ne duydum da.

Anladım hocam peki Akbank'ta var mı bu tarz şeyler? Bilginiz var mı? Ben chip para bilmem ne duydum da.
Hocam çoğu bankada var bu tarz şeyler ben İş Bankasında müşteri temsilcisi gerek faaliyetleri vs çok memnun olduğum için kullanıyorum yoksa yapı kredi ve ziraat da var benim için İş bankasını geçemez hiçbiri. Akbank için kampanylara hakkında bir fikrim yok açıkcası.

Yeni konular

Geri
Yukarı