İş tavsiyesi

nasiya22

Zeptopat
Daha fazla  
Selam. Bana iş tavsiyesi verecek var mı? Lise mezunuyum üniyi kazanamadığım için mezuna kaldım. Yine kazamayacağımı düşünüyorum. Neyse konuya gelelim, sınavlar açıklanana kadar bana iş tavsiyesi veya kalıcı ne önerirsiniz? Garsonluk falan demeyin ikisini de yaptım. Garsonluk ta baristalıkta çok kötü iş. Bir daha yapmak istemiyorum. Kargoculuk sevkiyat işi ya da elektronik bilgisayarcı falan tarzı işler istiyorum. Ama ne olursa yaparım. Yeterli bu yemek sektörü olmasın.

Bu arada b sınıfı ehliyetim de var. Belki bir işe yarar diye söylüyorum.

Selam. Bana iş tavsiyesi verecek var mı? Lise mezunuyum üniyi kazanamadığım için mezuna kaldım. Yine kazamayacağımı düşünüyorum. Neyse konuya gelelim, sınavlar açıklanana kadar bana iş tavsiyesi veya kalıcı ne önerirsiniz? Garsonluk falan demeyin ikisini de yaptım. Garsonluk ta baristalıkta çok kötü iş. Bir daha yapmak istemiyorum. Kargoculuk sevkiyat işi ya da elektronik bilgisayarcı falan tarzı işler istiyorum. Ama ne olursa yaparım. Yeterli bu yemek sektörü olmasın.

Stok sayımı firmaları var biraz incele belki hoşuna gider.

Bilgisayar teknolojileri okumayı düşün. Bir milyon sıralamadan %50 bursla okuyabilirsin. Kariyer fırsatı ve maaşı çok yüksek.

Hocam asansörcülüğe bakabilirsin güzel para var.

Neden kazanamayacağınızı düşünüyorsunuz
Netlerim çok kötü ilerleme kaydedemiyom

Bilgisayar teknolojileri okumayı düşün. Bir milyon sıralamadan %50 bursla okuyabilirsin. Kariyer fırsatı ve maaşı çok yüksek.
Kesin yazarım hocam saolun tavsiye için

Hocam asansörcülüğe bakabilirsin güzel para var.
elaman alıyolarsa neden olmasın yapılır bı iş

Neden ? Merak ettim bu kadar kötü mü gerçekten?
Çok kötü valla yoğun günlerde mahvoluyorsun bir de bir yanlış haraketinde patrondan da müşterindende laf yiyorsun kimse seni orda insan yerine koymuyor köle gibi bakıyorlar sana

Neden ? Merak ettim bu kadar kötü mü gerçekten?
Bide aga garsonuk yaparak hiçbir yere gelemezsin hep aynı yerde kalırsın gelişsen bile daha lüks restoranlarda garsonluk yaparsın Max bu olur

Son düzenleme:
Çok kötü vallahi yoğun günlerde mahvoluyorsun bir de bir yanlış hareketinde patrondan da müşterindende laf yiyorsun kimse seni orada insan yerine koymuyor köle gibi bakıyorlar sana.

Bir de aga garsonuk yaparak hiçbir yere gelemezsin hep aynı yerde kalırsın gelişsen bile daha lüks restoranlarda garsonluk yaparsın Max bu olur.

Ne yapmalı hocam o halde? Fabrika iyi midir maksimum 6 ay çalışacağım.

Geri
Yukarı