İsmini hatırlamadığım eski 3 tane flash oyunun ismi neydi?

Selim90

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Konuyu uzatmadan ilk oyunla başlayayım. İlk oyunumuz bir balık yeme oyunu. Grafikleri az da olsa detaylı. Büyük bir deniz haritası var. Alt tarafta yosunlar var saklanabileceğin. Çocuk oyunu gibi durmuyor. Mantık aynı balık büyü daha büyük balıklar ye sonra level atla daha büyük ol. Bu oyunda level sistemi de var. Ama az yok bir flash oyununa göre. en son hatırladığımda bir 200 level falan vardı. Daha fazla ya da daha az olabilir. Ortalama o civarlardaydı. Ha bir de bazı levellerde deniz karanlık falan olabiliyordu balığın üstünde bir fener vardı onunla ilerliyordun. Batmış gemi vardı içine falan girebiliyordun. Oyun 2D bu arada neyse bu 1.oyundu 2.oyunumuzda şu. Tek gözlü siyah bir yaratığı yönetiyorduk kıyafetleri krem şapka ve krem palto. Elinde tabanca tarzı bir şey var. Klasik bir 2D parkur oyunuydu. Yolda canavarlar falan vardı. Tema rengi turkuaza yakın bir renkti gözü de yeşildi bu arada.2.oyunu bu kadar hatırlıyorum kusura bakmayın sıra geldi 3.oyuna ve son oyuna bu oyunu bence çoğu insan biliyordur.:) 1.bakış açılı bir silah oyunu önünde bir siper var ve onun üstünde bir otomatik silah var. Karşında da helikopterlerle sürekli gelen askerler var. Silah la onları vuruyorsun daha çok geliyorlar. Silahı sadece yuvarlak çizerek döndürebiliyorsun. Arkadan önden her yerden geliyorlar. Sende onları vuruyorsun asker temalı bir oyun. Bu 3 oyunun ismi nedir? Okuduğunuz ve ilgi gösterdiğiniz için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
3. oyunu çok oynardım Windows Vista'da. Bir de midtown madness vardı. Harbi ismi neydi onun?

Aynen bende Windows 7 de oynardım hatta o zaman monitörler 800x600 çözünürlülükteydi 1920x1980 çözünürlülük'lü monitör az vardı olsa bile lüks sayılıyordu :)

Bu arada balık yeme oyununu buldum ismi feeding frenziymiş demosu ücretsiz oynayabilirsiniz orijinal fiyatı da 10 TL.

Aynen bende Windows 7 de oynardım hatta o zaman monitörler 800x600 çözünürlülükteydi 1920x1980 çözünürlülük'lü monitör az vardı olsa bile lüks sayılıyordu :)

Bu arada balık yeme oyununu buldum ismi feeding frenziymiş demosu ücretsiz oynayabilirsiniz orijinal fiyatı da 10 TL.

30 lira olmuş.

Geri
Yukarı