Ücretli İstanbul Bilgisayar Toplama Kurulum Hizmeti | 150 TL

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

PCBudur

Kilopat
Yer
İstanbul
Bilgisayar Toplama Kurulum Hizmeti (İstanbul) | 150 TL

Herkese merhaba,

Parça seçimi ve en uygun nereden alınabileceği konusunda yardımcı olacağım. Tek bir yerden toplamak yerine parça parça alınıp gerçekten çok çok daha uygun fiyatlara alınabilir. Yok kardeşim ben etliye sütlüye karışmayayım sen hallet derseniz bu şekilde de hizmetim mevcut. Parçaların ödemesini bana yapıyorsunuz ben adınıza ürünleri getirtip kurulumunu testlerini yapıp adresimden ürünü size kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyorum.

150 TL ücret karşılığında bilgisayarınızı topluyor Windows'unu kurup driverlarınızı ve gerekli programları yüklüyorum testlerini yapıyor ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediyorum.

OEM piyasasında çok güzel parça indirimleri mevcut. Parça parça çok uyguna alıp toplamayı bilmeyen varsa İstanbul'da iseniz bu hizmetim tam size göre.

İşlem ortalama 2 - 3 saat sürüyor parçalara göre değişiyor. (Maximum 3 saat minimum süre daha kısa bile olabilir.) Referansım da mevcuttur.

Bir kaç gün önce bir arkadaşımıza Mini ITX PC topladık çok memnun kaldı istenmesi durumunda kendisinden izin alıp görüşmeniz için iletişim bilgisini verebilirim.

Topladığım sistemlerden bazıları fotoğraflardadır. Fake değildir. Hepsi bana aittir.

İyi günler dilerim.

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44 (Whatsapp'tan yazabilirsiniz.)

1.jpgtoplama 3.jpgtoplama1.jpgtoplama2.jpgtoplama4.jpg

Bilgisayar Toplama Kurulum Hizmeti (İstanbul) | 150 TL

Herkese merhaba,

Parça seçimi ve en uygun nereden alınabileceği konusunda yardımcı olacağım. Tek bir yerden toplamak yerine parça parça alınıp gerçekten çok çok daha uygun fiyatlara alınabilir. Yok kardeşim ben etliye sütlüye karışmayayım sen hallet derseniz bu şekilde de hizmetim mevcut. Parçaların ödemesini bana yapıyorsunuz ben adınıza ürünleri getirtip kurulumunu testlerini yapıp adresimden ürünü size kullanıma hazır bir şekilde teslim ediyorum.

150 TL ücret karşılığında bilgisayarınızı topluyor Windows'unu kurup driverlarınızı ve gerekli programları yüklüyorum testlerini yapıyor ve kullanıma hazır bir şekilde size teslim ediyorum.

OEM piyasasında çok güzel parça indirimleri mevcut. Parça parça çok uyguna alıp toplamayı bilmeyen varsa İstanbul'da iseniz bu hizmetim tam size göre.

İşlem ortalama 2 - 3 saat sürüyor parçalara göre değişiyor. (Maximum 3 saat minimum süre daha kısa bile olabilir.) Referansım da mevcuttur.

Bir kaç gün önce bir arkadaşımıza Mini ITX PC topladık çok memnun kaldı istenmesi durumunda kendisinden izin alıp görüşmeniz için iletişim bilgisini verebilirim.

Topladığım sistemlerden bazıları fotoğraflardadır. Fake değildir. Hepsi bana aittir.

İyi günler dilerim.

Mehmet Burak Güngör
534 321 15 44 (Whatsapp'tan yazabilirsiniz.)

Eki Görüntüle 398218Eki Görüntüle 398219Eki Görüntüle 398220Eki Görüntüle 398221Eki Görüntüle 398222
Hiç bilmeyen için güzel fırsat.

Teşekkürler sağolun hocam.

DUYURU : Dolar şuan 5,8450'e sabitlendi. Hafta sonu kampanyaları mevcut. Şuan toplanacak sistemlerin parçaları hemen sipariş edilebilir fakat bayram sonrasına gelecektir. Alınabilecek en uygun fiyattan yardımcı olabilirim. Detaylar için PM atabilirsiniz. (01.06.2019 21:16)

Bayramdan sonraya teslim edilmek üzere 1 sipariş alınmıştır. (Kargolar kapalı olduğu için parçalar bayram sonrası elime ulaşacaktır.)

Son düzenleme:
Hocam yanınıza ortak veya eleman arıyor musunuz? :D

Hocam yanınıza ortak veya eleman arıyor musunuz? :D

Hocam öyle zannettiğin gibi dükkanım felan yok, kendi çapımda ufak gelirler elde edebilme amaçlı bu şekilde ufak işler yapıyorum. :)
Konu günceldir. Bir müşterime topladığım 2000 TL bandında alınabilecek en uygun sistem. Kendisine hayırlı olmasını dilerim.

2200G
A320M
2x4GB 3000 Mhz Ram
240GB SSD
500W RGB Kasa

Dosya Ekleri

• 7.jpg
    7.jpg
    62,4 KB · Görüntüleme: 160
Çok hojdur ama PowerBoost, GamePower gibi markları kullanmamanızı öneririm. Kalitesiz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı