İstemeden yanlış kişiye taş attım

Arkadaşları ne güne duruyor ki? Tek başına olmamalı böyle durumlarda.

Arkadaşlarıım kendimiz çözeriz diyorlar ama inanmıyorum eskiden kandırdıkları da var ortada kaldım diyebilirim size özür dilemek istedim telefonu yüzüme kapatdı cesartlenip affetmesini istemeye yanına falan gidersem dayak yerim kesin ama yalvarmakta istemiyorum işte.

Ailene, öğretmenlere falan haber ver. Bir yerde sıkıştırılırsan diğer arkadaşların dedikleri gibi dövülmek yerine elinden geldiğince savun tek kişi gelirse, dayak yemek basit iş değil dayak ye geç demeyin. Savunurken hiç vurmaya çalışma daha suçlu olursun bu sefer toplanıp gelir. Tabii bunlardan önce dediğim gibi ailene ve öğretmenlerine danış. Dediklerim en ekstrem durumda yapabileceğin. Özürünü dilemişsin gerekirse birkaç kişi topla gözü korksun sadece, elinden geldiğince kavgaya karışma. Kavgada ya döver ya dövülürsün. Gerek yok öyle şeylere.
Doğru söylüyorsunuz hocam ama kendini savunurken vurmaya çalışmasam beni pataklar orasıda var.

Arkadaşlarıım kendimiz çözeriz diyorlar ama inanmıyorum eskiden kandırdıkları da var ortada kaldım diyebilirim size özür dilemek istedim telefonu yüzüme kapatdı cesartlenip affetmesini istemeye yanına falan gidersem dayak yerim kesin ama yalvarmakta istemiyorum işte.

Doğru söylüyorsunuz hocam ama kendini savunurken vurmaya çalışmasam beni pataklar orasıda var.

Dayak yedikten sonra zoruna gidebilir veya arkadaşların arasında dalga konusu olursun.

Arkadaşlarım dediğiniz kişiler gerçek birer arkadaş değil bilin istedim arkadaş dediğin ortada bırakmaz arkadaşını.

Dayak yedikten sonra zoruna gidebilir veya arkadaşların arasında dalga konusu olursun.
Bu doğru onu tanıyorum herifin teki ama yinede kendimi suçlu hissediyorum af dilesem bile affetmezse kaçarım belki.

Arkadaşlarım dediğiniz kişiler gerçek birer arkadaş değil bilin istedim arkadaş dediğin ortada bırakmaz arkadaşını.
Haklısınız yani 1,5L Kola al kendimiz çözeriz diyorlar ama ben o kolayı bile almadım onun yerine kaçarım daha iyi.

Bu doğru onu tanıyorum herifin teki ama yine de kendimi suçlu hissediyorum af dilesem bile affetmezse kaçarım belki.

Haklısınız yani 1, 5L Kola al kendimiz çözeriz diyorlar ama ben o kolayı bile almadım onun yerine kaçarım daha iyi.

Dostum kaçacaksında nereye kadar kaçacaksın?

Hepinize merhaba Technopat üyeleri. Başlıkta gördüğünüz gibi bir arkadaşa istemeden taş attım, onun sebebi benim arkadaşlarım beni rahatsız ediyorlardı (şakasına). Ben de onlara taş attım (şakasına). 1. taşı ıskaladım 2. taşı attım yanlış kişiye isabet etti. Arkadaşlarım gelip bana olanları anlattı kişi taşı yedikten sonra bisikletden düşmüş, eli kan olmuş, pantolonu yırtılmış ve bana haber göndermiş yarın okulda dövecekmiş (dövecekse bile kaçarak vaktimi geçirebilirim aslında). Kendimi suçlu hissediyorum telefondan arayarak özür diledim yüzüme kapattı, ne yapmalıyım sizce?

Hocam 22 yaşında adamsınız. Askerlik yaşınız gelmiş. Yakında evlenecek yaşa da geleceksiniz, yuva kuracaksınız. Hâlâ daha şakasına taş atma oyunu mu oynuyorsunuz? Hak etmişsiniz vallahi güzel bir ders olur. Tabii dövsün demiyorum ama bir ders çıkartmanız lazım. Kimseye şaka da olsa taş atmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı