İtem Satış'daki ürünleri satıcılar uyguna nasıl elde ediyor?

The Ratex

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yakında bir magaza acmayi dusunuyorum ancak item Satis'daki herkes nasıl oluyorsa cok ucuza satabiliyorlar. Bunlari nasıl yapiyorlar? Ben sadece takipciyi nasıl yaptiklarini biliyorum, onu da SMM panel ile yapiyorlar. Onun disinda hiç bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakında bir magaza acmayi dusunuyorum ancak item Satis'daki herkes nasıl oluyorsa cok ucuza satabiliyorlar. Bunlari nasıl yapiyorlar? Ben sadece takipciyi nasıl yaptiklarini biliyorum, onu da smm panel ile yapiyorlar. Onun disinda hiç bilmiyorum.

Bende yapıyorum hocam tedarikçi bulup ucuzdan alıp piyasa fiyatına satıyorlar.

Bu tedarikçilerin olduğu platform varmı bende merak ediyorum cidden örneğin ; windows key , discord üye , steam level gibi şeyler var. Bu adamlar nerden tedarik ediyor ?

Merhaba, yakında bir magaza acmayi dusunuyorum ancak item Satis'daki herkes nasıl oluyorsa cok ucuza satabiliyorlar. Bunlari nasıl yapiyorlar? Ben sadece takipciyi nasıl yaptiklarini biliyorum, onu da smm panel ile yapiyorlar. Onun disinda hiç bilmiyorum.

Sıfırdan başlayacaksan dcuyeden bayağı kaarlı satabilirsin.

Anladım yani item satışda alım ilanı açıp tedarikçilerden satın alıp pahalıya satıyorlar.

Pahalıya değil mesela 35 liraya Steam hesabı aldı 100 kişiye 35'ten satıp parayı 100'e katlıyor.

Takipçi olaylarını merak ediyorsan , o konuda fikrim var.

Bunların panelleri satılıyor webmaster forumlarında , kendi takipçi sistemini kuruyorsun adamlar ücreti karşılığında sana paneli kuruyorlar , örnek veriyorum 1k youtube takipçi sana sistemde 1.5dan veriyor sen 3 yapıp satıyorsun. Panel senin elinde dip fiyatlar belli sen kendi kar marjını belirleyip satıyorsun. O işe bende girmeyi düşünüyorum

Geri
Yukarı