Itempazar'daki alıcı iftirayla dava açar mı?

RONUT

Centipat
Makaleler
2
Daha fazla  
İtempazar'dan Growtopia'yı birakacağım için 55 DL'mi sattım. 600 TL gibi bir sayıya kullanıcı world verdi gittim teslim ettim. World'daki kulanıcıya sen misin 55 DL'yi alan dedim evet dedi ama şimdi siparişi almadığını ve dava açacığını söylüyor. İlk satışım olduğu icin video kaydı falan da almadim. İkimizde de kanıt yok, dava açabilir mi?

İtempazar'dan Growtopia'yı birakacağım için 55 DL'mi sattım. 600 TL gibi bir sayıya kullanıcı world verdi gittim teslim ettim. World'daki kulanıcıya sen misin 55 DL'yi alan dedim evet dedi ama şimdi siparişi almadığını ve dava açacığını söylüyor. İlk satışım olduğu icin video kaydı falan da almadim. İkimizde de kanıt yok, dava açabilir mi?
Bir şey olmaz.

Itempazardan mesaj gelmese boş tehdit derdim ama itempazardan mail geldi kullanıcıya destek sağlamazsanız kişi sizden şikayetci olacak ve gereken bilgileri savcılıga iletmek mecburiyetinde kalacağız.
Gidipte dolandırmadıysan gerçekten bir sorun olmaz. He eğer dolandırdıysan ve acaba bir şey yapabilir mi diyosan yapabilir ama kim uğraşır 600 tl?

Aklı sıra taktik denemiş alıcı kimse yemez tabii world ismini yanlış verse bile alınmış sayılır kime verdigin pek önemi de yok hiçbir halt yapamaz için rahat olsun.

Yanlış kişiye teslim etmiş olabilir misin acaba?

Siparişi vermeden önce growid ve dünya adı soruluyor yanlış yazması durumda bile satıcı haklı alıcının problemi o

İlk satışım olduğu icin video kaydı falan da almadim.

Bu olayı yaptıysan geçmiş olsun yeni fark ettim video kaydı alman lazımdı adam destegi kandırabilirse senden video kaydı isteyecekler eğer kanıtın yoksa parayı geri çekeceklerdir.

Aklı sıra taktik denemiş alıcı kimse yemez tabii world ismini yanlış verse bile alınmış sayılır kime verdigin pek önemi de yok hiçbir halt yapamaz için rahat olsun.

Siparişi vermeden önce growid ve dünya adı soruluyor yanlış yazması durumda bile satıcı haklı alıcının problemi o

Bu olayı yaptıysan geçmiş olsun yeni fark ettim video kaydı alman lazımdı adam destegi kandırabilirse senden video kaydı isteyecekler eğer kanıtın yoksa parayı geri çekeceklerdir.

Parayı çektimde item pazardan mail geldi üstde söylediğim gibi.

Yanlış kişiye teslim etmiş olabilir misin acaba?
Yanlış kişiye teslim etmediysen sorun olmaz.

Bilmiyorum 55 dlyi alan benim dedi ama kesin omu emin değilim yalanda olabilir.

Parayı çektimde item pazardan mail geldi üstde söylediğim gibi.

Bilmiyorum 55 dlyi alan benim dedi ama kesin omu emin değilim yalanda olabilir.

Gelende yeni satıcılara yapılan taktikdir bu ben ilk satış yapacagım zaman bana virüslü dekont atmışlardı DC sunucularında yemedim direk çıkmıştım.

Geri
Yukarı