İtemsatış geri alınan hesabın iadesini yapmıyor

Z3dO

Centipat
Yer
Valentine
Daha fazla  
İtem satıştan Valorant hesabı aldım, 1150 TL civarı para verdim. 6 gün güzel güllük gülistan oynadım. Hesap bir anda kilitlendi. Desteğe yazdım, satıcı geri dönüş yapmadı. En son bana şu mesajı gönderdiler:
Uğraşmaya değer mi? Çünkü çoğu kişi savcılık onlara uğraşmayacaklarını söylüyor gibi bir muhabbet dönmüş Technopat'ta.

Screenshot_2024-05-14-17-32-23-322_com.android.chrome.jpg

Her neyse uyarım arkadaşınız varsa alacak, hesap aldırmayın almayın. Benim gibi mağdur olmayın.

Hesap satışı zaten yasak üstüne üstlük sende bu yasağa uyarak hesap aldın. Burada mağdur sensin. Dava açsan bir şey kazanamayacaksın bilgin olsun. Sadece RIOT'a ticket atarak hesabı kapattırabilirsin.

İtem satıştan Valorant hesabı aldım, 1150 TL civarı para verdim. 6 gün güzel güllük gülistan oynadım. Hesap bir anda kilitlendi. Desteğe yazdım, satıcı geri dönüş yapmadı. En son bana şu mesajı gönderdiler:
Uğraşmaya değer mi? Çünkü çoğu kişi savcılık onlara uğraşmayacaklarını söylüyor gibi bir muhabbet dönmüş Technopat'ta.

Eki Görüntüle 2195444

Her neyse uyarım arkadaşınız varsa alacak, hesap aldırmayın almayın. Benim gibi mağdur olmayın.

İsminiz roykes mi?

Bu tür sitelerden 10 TL ye satılan hesapları bile geri alıyorlar. Almamak s*laklık. Günde 5-10 kişiye satıp geri alsalar ayda güzel para ek gelir.
Yani 10 TL ye bile hesap almayın aldırtmayın.

Geri
Yukarı