İtemsatış güvenilir mi?

İtemsatış'ın kendisinden alıyor sıkıntı çıkmazda satıcıların hiçbirinden alınmaz hepsi dolandırıcı bende 2 defa dolandırıldım gram ilgilenmediler.

PUBG Mobile hesabı almıştım satım yapmak için satıcı hesaba başkaları giriyor demişti desteğe yazmıştım 1 saat sonra paramı geri alıp üyeyi banlamışlardı video kaydı lazım.

İtemsatış'ı övenler ciddi olamaz ya siz dava açmadan hiçbir şey yapmıyorlar hiçbir oyunun hesabını almayın ben PUBG Mobile aldım nasıl olduysa 2 gün sonra gitti dava açın bilgileri veririz diyorlar 500 lira için o kadar masrafamı gireceğim bir de.

Ben özellikle kullanmıyorum ama kardeşim oradan hesap satın alıyor ki baya karlı ayrılıyoruz neredeyse hiç sorun yaşamamıştı TLOU Part 1, Spider-man Remastered falan o tür hesaplar aracılığıyla bitirmiştim. Yinede uyanık olmakta fayda var @martinez8813'ün dediği gibi ekran kaydı alın.

İtemsatış'ı övenler ciddi olamaz ya siz dava açmadan hiçbir şey yapmıyorlar hiçbir oyunun hesabını almayın ben PUBG Mobile aldım nasıl olduysa 2 gün sonra gitti dava açın bilgileri veririz diyorlar 500 lira için o kadar masrafamı gireceğim bir de.
dsasda.PNG

Hesap vs. işleri sıkıntı, davalık olmayı göze almak gerek. Onun dışında değerlendirmesi yüksek ve onaylı satıcılardan alışveirş yapın o pubg hesaplarını vs.

Eki Görüntüle 2193417

Daha önce hiç İtemsatış'dan key almadım sizce güvenilir mi? 17 lira çok da bir şey değil ama hadi diyelim aldım ve geldi Xbox olduğu için kol lazım mı bilgisayardan da oynayabiliyor muyum?

İtem satışın kendisi güvenilir (randomkey hariç)

Fakat kullanıcıdan alırım dersen 2 kere düşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı