İtemsatış'ta satıcı iade yapmıyor

Birkaç gün önce bir konu açmıştım, aldığım hesabın bilgileri değiştirildi diye hala uğraşıyorum. Destekle konuştum ve bana dedikleri şeyler şu şekilde.

Eki Görüntüle 2194548

Eki Görüntüle 2194549

Fakat satıcı ben yazmadan bana hiçbir şekilde geri dönüş yapmadı, bugün sabah yazdım ve aldığım cevaplar şöyleydi.

Eki Görüntüle 2194550

Eğer satıcı iade vermezse ne oluyor? İademi alabilecek miyim? Öyle çok az bir meblağ da değil çünkü.
Aldığım hesaba daha kendim giriş yapamıyorum adam benden giriş yapmasını sağlamamı falan istiyor. Destek talebini açmam ve iadeyi açmamın sebebi zaten hesabın bilgilerinin ben aldıktan daha 24 saat geçmeden değiştirilip benim hesaptan atılmamın sağlanması, kısacası hesaba erişimim kesildi. Kişisel hesabı olduğu yazıyordu yani hesabı ticket atarak bile alabilir, birkaç şey daha yazdım artık ticket atarak alabilmesinden falan bahsedeceğim sanırım bana geri dönüş yaptığı zaman.

Hocam hiç güvenli bir yer değil iade alırsanız bile tekrar oradan alışveriş yapmayın şimdi çekmez 1 ay sonra çeker hesabı hiçbir şey yapamazsınız o zaman.

Valorant hesap mı alacaktın?
Hayır.

Hocam hiç güvenli bir yer değil iade alırsanız bile tekrar oradan alışveriş yapmayın şimdi çekmez 1 ay sonra çeker hesabı hiçbir şey yapamazsınız o zaman.

Evet hocam bundan sonra asla hesap almam, anca Steam points falan.

1715618928294.png

O abartı olur ayrıca iade yapmamaları imkansız zaten
Satıcı iade etme taraftarı gibi durmuyor ben anlamadım çok garip birisi, ama item satış dedi iade almam gerekmiyor mu?

Son düzenleme:
Sen sattığın hesabı geri çalsan, vermek ister misin ?
Hocam tamam ama bana suç atıyor, item satış hangimizi haklı bulursa konuşuruz falan dedi üstünden 3-4gün geçti. ikimiz de desteğe talep açtık, yani o açtığını söyledi ama şu an itemsatış satıcıdan iade talep etmemi istiyor satıcı da yapmıyor.

İtemsatış kimin haklı olduğunu nasıl anlıyor. Mesela bir hesap satıldı alıcı adam mail değişti ama dedi ki satıcı hesabı geri kurtardı. Kim haklı nereden biliyorlar? Bilen var mı?

İtemsatış kimin haklı olduğunu nasıl anlıyor. Mesela bir hesap satıldı alıcı adam mail değişti ama dedi ki satıcı hesabı geri kurtardı. Kim haklı nereden biliyorlar? Bilen var mı?
Kanıt istiyorlar, eğer kanıtlarınızı yetersiz bulurlarsa iade işlemi yapılmasını istemezler. Ben bir sürü kanıtla 5-6 paragraf yazmıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı