İtemsatış'tan hesap satmak

Eneessss

Centipat
Daha fazla  
İtemsatış'tan ilk defa hesap satıyorum ancak bu olay nasıl işleniyor bilmiyorum. Alıcım hesabı alınca ona özelden mi atacağım hesap bilgilerini, alıcım parayı onaylamazsa hesabıma ne olur?

İtemsatış'tan ilk defa hesap satıyorum ancak bu olay nasıl işleniyor bilmiyorum. Alıcım hesabı alınca ona özelden mi atacağım hesap bilgilerini, alıcım parayı onaylamazsa hesabıma ne olur?

Hesap alim satım legal bir şey değil. Ben birkaç kez alım satım yaptım ama önermem. İlk olarak parayı çekmek için T.C.'yi girmeniz lazim yoksa parayı karta çekemiyorsunuz, birkaç kez dolandırıcıya denk geldim çok gerçekçi kandırma yöntemleri var adam alım sayfasının aynısını yapmış ama ben yememiştim dikkatli olmanızı öneririm.

Stoklu ya da el ile teslim edebiliyorsunuz. Satın alım gerçekleştiğinde size bildirim geliyor. Mesajlaşma üzerinden teslimatı gerçekleştiriyorsunuz. Bu işlemleri yaparken video çekmeniz zorunlu.
Karşı taraf hesabı alıyor ve onaylıyor. İşlemi onaylamaz ise 24 saat içerisinde otomatik onaylanıyor.

Geri
Yukarı