İtopya garanti süreci

Nerede oturduğunuz ve hangi servis merkezine gittiği önemli işlem süreci için.

İstanbul da oturuyorsanız ve cihaz Asus SMS Infocomm servisine gitmişse eğer en fazla iki hafta sürüyor.

Ben çok yaşadım ekran kartı ile akalı sorun. Ben hep Asus SMS Infocomm servisine kendim götürdüm. 10 gün civarı işlemlerim sonuçlandı.

Sizin cihazınıza büyük bir ihtimal ile değişim veya para iadesi raporu çıkacaktır.
Size tavsiyem servis takip numarası veya elinizde ürünün seri numarası varsa servis merkezini arayıp daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Nerede oturduğunuz ve hangi servis merkezine gittiği önemli işlem süreci için.

İstanbul da oturuyorsanız ve cihaz Asus SMS Infocomm servisine gitmişse eğer en fazla iki hafta sürüyor.

Ben çok yaşadım ekran kartı ile akalı sorun. Ben hep Asus SMS Infocomm servisine kendim götürdüm. 10 gün civarı işlemlerim sonuçlandı.

Sizin cihazınıza büyük bir ihtimal ile değişim veya para iadesi raporu çıkacaktır.
Size tavsiyem servis takip numarası veya elinizde ürünün seri numarası varsa servis merkezini arayıp daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Elimde hiç bir şey yok. Edindiğim tek bilgi itopya tarafından bana söylenen kartın teknik serviste olduğu ve 23 gündür alabildiğim tek haber bu.

Elimde hiç bir şey yok. Edindiğim tek bilgi itopya tarafından bana söylenen kartın teknik serviste olduğu ve 23 gündür alabildiğim tek haber bu.

O zaman satıcıyı ara yarın ve durum bilgisi almaya çalış. İstediğin detaylı bilgiyi vermezlerse eğer bir takip numarası ve ürünün seri numarasını öğren.

Ürünü aldığın zaman sana E-Posta ile fatura gönderimi de yapıyorlar. Oradan seri numarayı öğrenebilirsin.

E-Posta ile fatura gönderimi yapmamışlarsa eğer fatura gönderimi talep et.

Değişim kararı çıktı. Sıfır ürün ile değişim sağlanacakmış fakat ben bu süre içerisinde kart almıştım zaten sanırım kartı satacağım.

Değişim kararı çıktı. Sıfır ürün ile değişim sağlanacakmış fakat ben bu süre içerisinde kart almıştım zaten sanırım kartı satacağım.

Asus servisi raporu para iadesi ve değişim olarak çıkar. Satıcıdan para iadesi alabilirsiniz eğer ürünü almak istemiyorsanız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı