İtopya Teknohayat-7 sistem alınır mı?

Amd düşünmüyorsan alınir. Parça kalitesi güzel sistem.

Linkteki sistem alınır mı? Şu anki APU sistemimi ve eski bilgisayarımı satıp RTX sistem almak istiyorum.
Bütçem: 16-17 bin TL.
Bende bu sistemi alacağım bayramdan sonra, ancak ssd si hoşuma gitmedi okuma yazma hızı iyi değil o yüzden 1tb +5000 okuma 3200yazması var ekledim bir de sıvı soğutma ekledim 19.536 tl ye geldi yanına birde 144 hz monitör almayı düşünüyorum inşallah zam gelmezse

Bende bu sistemi alacağım bayramdan sonra, ancak ssd si hoşuma gitmedi okuma yazma hızı iyi değil o yüzden 1tb +5000 okuma 3200yazması var ekledim bir de sıvı soğutma ekledim 19.536 tl ye geldi yanına birde 144 hz monitör almayı düşünüyorum inşallah zam gelmezse

Elimde monitör bulunuyor, bir de sıvı soğutma o kadar gerekli mi?

Sıvı soğutma oyundaki performansı arttırır, tabi bu oynadığınız oyuna bağlı eğer yüksek gereksinimli oyunlar oynarsanız işlemci ısınır ve kasmaya başlar, bence çok önemli parça eski laptopumda oyun oynamaya başladıktan 5 10 dk sonra işlemci aşırı ısınıyordu 60 fps aldığım oyundan 20 fps alıyordum aynı durumu birdaha yaşamamak için alıyorum ilk kez bilgisayar alıyorum ben zaten almışken iyisinden olsun

Şey soracaktım, AMD Wraith işlemci fanıyla beraber gelmesi gerek değil mi?

Evet stok fanla beraber geliyor. Sıvı soğutucu gerekli değil ama soğutucu şart. Bütçen olunca SE 214 XT alabilirsin. 5600 için fazlasıyla yeterli ekstra masrafa gerek yok. SSD'ye gelirsek değiştirmene gerek yok yine de değiştiririm dersen 970 EVO Plus'a yükseltilebilir.

Geri
Yukarı