Elektronik İtopya'da 7500F + 4060Ti sistem 28.999,48 TL

Tavasapi

Hectopat
Makaleler
2
Böyle alınabilir. İtopyada bunun dışında alınacak sistem yok sanırım şuan. Ekran kartının 16GB olması güzel bir avantaj bu fiyata.
1715614253535.png

Onun dışında illa NVIDIA demeyenler için alternatif. 7600'e yeten işlemci soğutucu da var 120mm'de olsa.

Böyle alınabilir. İtopyada bunun dışında alınacak sistem yok sanırım şuan. Ekran kartının 16GB olması güzel bir avantaj bu fiyata.
Eki Görüntüle 2194655
Onun dışında illa NVIDIA demeyenler için alternatif. 7600'e yeten işlemci soğutucu da var 120mm'de olsa.
Bitfenix marka kasa nasıldır? MSI'ın kasasına 380 lira farkla yükseltiliyor. Değer mi?

Bitfenix marka kasa nasıldır? MSI'ın kasasına 380 lira farkla yükseltiliyor. Değer mi?
Kasa kalitesine bir şey diyemem (BitFenix kötü bir marka değil) ama teknik verilere baktığımda M100A'ya 4080 sığmıyor. 300mm destekliyor 4080 300mm'den fazla idi.
Ayrıca M100A en fazla 240mm AiO destekliyor. ARES'te ise bu önde 360mm.
Yani 380 lira farkla kasayı gelecek yükseltmelere göre küçültmek ne kadar mantıklı bilemedim.

O kasanın yan tarafı pleksiglas sanırım. Soğutma kısmını geçtim, çok kolay çizilen bir malzeme. Soğutmayı da olumsuz etkiliyor. Değmez yani. Kendi başına güzel bir kasa ama aynı fiyatlarda temperli cam kasalar mevcutken bence tercih edilmemeli. PSU + Kasa güzel bir indirimde yakalanırsa alınabilir.

Goat V4 32 ye satılınca bunlar bu para etmez gibi geliyor.
Sınırlı stok ve stoğunun bittiğinin farkındasınız dimi hocam? Alamayan Goat V4 alamadım bunu da almayacağım diye oturup ağlasın mı yani. Düşününce öyle zaten yani ama o kampanya bitti sonuçta yenisi gelecek gelmeyecek kimse kesin bir şey de diyemez. Ayrıca mağazalardaki satış rezaletinden bahsetmeme de gerek yok herhalde.

Geri
Yukarı