İtopya'da toplanan sistem test ediliyor mu?

gizem cnk

Femtopat
Daha fazla  
Selam, arkadaşlar ben yarın İtopya'ya gidip PC toplamak istiyorum fakat pek bilgim yok. Araştırmama rağmen çok anlamadım eklentilerden orayı bilen ya da PC alanlar var mı aramızda? Aldığımız eklentileri birleştiriyorlar mı? Oyun FPS testi vs oluyor mu?
Ve alırken nelere dikkat etmem lazım monitör ve kasa için bütçe 35k
Not - Valorant vb. gibi FPS oyunları için alıyorum.

Sadece düzgün çalıştığına dair benchmark yapıyor olmalılar, yani oyun testi değil ama yerine geçer. Windows'un deneme sürümü ile gelir.

Aldığımız eklentileri birleştiriyorlar mı?
Ekran kartı hariç evet, o da kargoda hasar almaması için.

İlginizi çeken bir sistem olduğunda yeni konu açıp öneri istersiniz.

Selam, arkadaşlar ben yarın İtopya'ya gidip PC toplamak istiyorum fakat pek bilgim yok. Araştırmama rağmen çok anlamadım eklentilerden orayı bilen ya da PC alanlar var mı aramızda? Aldığımız eklentileri birleştiriyorlar mı? Oyun FPS testi vs oluyor mu?
Not - Valorant vb. gibi FPS oyunları için alıyorum.
SUNRISE-4070 / AMD Ryzen 5 7500F MPK / GALAX 1-Click OC 2X GeForce RTX 4070 12GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar bunu alın ramleri xpg 6000mhz cl40 olanı yapın.

Gidip sistem toplamanızı önermem özellikle bilgi sahibi biri değilseniz. Oradaki çalışanların ne kadar iyi niyetli olacağını bilemeyiz ki zaten İtopya son zamanlarda çok pahalı sistemler satmaya başladı. Gidip toplayacağınıza buradan sistem önersek internetten söyleseniz olmaz mı? Ya da İstanbul'da yaşıyorsanız direkt gidip alabileceğiniz başka markalardan önerebiliriz.

Hocam bu sistemden varsa bunu tavsiye ederim.

Bu sistem alınmaz çöp. Hem 4070 fiyatına atılan sistemde monitör dahilmiş 4060 Ti 16 GB gibi çöp bir kart veriyor hem de Windforce gibi inanılmaz sıkıntılı bir model veriyor.

Benim önerim aşağıda attığım Sinerji sistemi olur cidden fiyatına göre çok iyi ve kaliteli parçalardan oluşturulmuş. Muadil sitelerde 4060 Ti anca alınıyorken bu fiyata RX 7700 XT gibi çok daha iyi bir ekran kartı konmuş özellikle Valorant gibi oyunlarda daha yüksek performans alırsınız.

Son düzenleme:
Gidip sistem toplamanızı önermem özellikle bilgi sahibi biri değilseniz. Oradaki çalışanların ne kadar iyi niyetli olacağını bilemeyiz ki zaten İtopya son zamanlarda çok pahalı sistemler satmaya başladı. Gidip toplayacağınıza buradan sistem önersek internetten söyleseniz olmaz mı? Ya da İstanbul'da yaşıyorsanız direkt gidip alabileceğiniz başka markalardan önerebiliriz.

Bu sistem alınmaz çöp. Hem 4070 fiyatına 4060 Ti 16 GB gibi çöp bir kart veriyor hem de Windforce gibi inanılmaz sıkıntılı bir model veriyor.

https://www.sinerji.gen.tr/sinerji-...ual-oc-12gb-rx7700xt-oyun-bilgisayari-p-50871 ve MSI 24" G2412F 180Hz 1ms (GtG) HDMI DP Adaptive-Sync FHD Rapid IPS Gaming Monitör | ITOPYA şunları alsa nasıl olur? Alınır mı sizce?

Hocam 4070 ve monitör 35K'yı çok rahat aşar.

İyi güzel de siz 4060 Ti'lı 35K'lık sistem atmışsınız. Kasa+monitör 35k bütçesi varsa 34.500₺'lik sisteminizi atmanın anlamı ne? Monitör dahilmiş, özür dilerim.

Monitör konusunda bilgim o kadar yok maalesef daha bilgili arkadaşlar yazar büyük ihtimalle ama kasa olarak o kasa şu an alabileceğiniz en F/P kasa. Kaçırmayın.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı