İtopya'dan aldığım anakartı 8 gündür bekliyorum

metinberat

Femtopat
Daha fazla  
8 Gündür beklemedeyim ama hala kargoya vermediler. Müşteri hizmetlerini arıyorum. 57 kişilik sıra bekliyorum. Son 1 gelince telefonu kapatıyorlar. İtopya'da bir sorun mu var neden bu kadar fazla gecikiyor? Gider Aliexpress'ten alırdım daha iyiydi bu ne böyle.

8 Gündür beklemedeyim ama hala kargoya vermediler. Müşteri hizmetlerini arıyorum. 57 kişilik sıra bekliyorum. Son 1 gelince telefonu kapatıyorlar. İtopya'da bir sorun mu var neden bu kadar fazla gecikiyor? Gider Aliexpress'ten alırdım daha iyiydi bu ne böyle.
Tahmini ne zaman kargoya verilir yazıyor?

İtopya'nın kargolama süreci sıkıntılı mail atmayı deneyin ancak büyük ihtimalle kopyala yapıştır bir cevap alacaksınız. Mecbur kalmadıkça ve mağazalarına gidemeyecekseniz İtopya'dan almayın.

Çok beklersin dostum 😂 müşteri hizmetlerinde 57 kişilik sıraya sokan firma kargoda neler yapmaz size. Bence aldığını unut sen ansızın kapın çalsın ve sürpriz gibi hisset.

3-5 kuruş daha uygun diye itopya'dan almayın. Karşınızda muhattap yok çünkü. 2 defa itopya'yı tercih ettim ikisinde de pişman oldum. İşleri güçleri yayıncılara falan para yedirmek. O yayıncıları harcadıkları paranın yarısını hizmet kalitelerini arttırmaya ayırsalarda bu konuları görmesek.

Bilindik e-ticaret sitelerinden (n11,Hepsiburada vb.) alın 20 lira 30 lira pahalı olsun ama karşınızda muhattabınız olsun.

Hocam mağazada 10 numara ilgileniyorlar geçen ay sistem topladım abartmıyorum en az 2 saat bizimle uğraştılar yok o parça olmaz bu parça olsun şu şöyle olsun saat 15:00'da aldık kasayı ertesi gün 12:00'da teslim aldık en iyisi Mağaza'dan almak.

İtopya'nın kargolama süreci sıkıntılı mail atmayı deneyin ancak büyük ihtimalle kopyala yapıştır bir cevap alacaksınız. Mecbur kalmadıkça ve mağazalarına gidemeyecekseniz İtopya'dan almayın.

Kargoya verildi diye gosteriyor ama takip ekraninda boyle gosteriyor;

Dosya Ekleri

• 234f.png
    234f.png
    12,9 KB · Görüntüleme: 49

Yeni konular

Geri
Yukarı