İzmir'de 6.6 şiddetinde deprem 17 ölü 709 yaralı

Elektrikci_Hasan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Allah vefat edenlerin yakınlarına sabır versin. Uzun zamandır böyle bir deprem İzmir'de görülmedi. Yakın zamanda İstanbul'da olan depremin daha şiddetlisinin 20-25 saniye sürdüğünü düşünün. Nasıl bir his oluşmuştur insanlarda. Tüm il sarsıldı şuan güncel olarak 17 ölü ve 709 yaralı var. Artacağını düşünüyorum. Tüm İzmir'li kardeşlerime geçmiş olsun.

Binanın yıkılma anı ;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ssss.jpg

Tüm gün takip ediyorum 2 tane ayrı küçük çocuğu kurtarmaya çalışıyorlar enkazdan. Hala televizyonda devam ediyor bakabilirsiniz. Normal ufak depremler olur unutulur gider. Bu deprem unutulmayacak.

Tüm gün takip ediyorum 2 tane ayrı küçük çocuğu kurtarmaya çalışıyorlar enkazdan. Hala televizyonda devam ediyor bakabilirsiniz. Normal ufak depremler olur unutulur gider. Bu deprem unutulmayacak.

Dışarda ayaklarım titriyordu depremi bizzat hissetim. Dershane sağa sola çok fazla sallandı. Yine operatörler yoğunlukta işe yaramadıklarını kanıtladılar. Bu depremi unutamayacağıma eminim.

Dışarda ayaklarım titriyordu depremi bizzat hissetim. Dershane sağa sola çok fazla sallandı. Yine operatörler yoğunlukta işe yaramadıklarını kanıtladılar. Bu depremi unutamayacağıma eminim.
Yaşı 20 civarlardan olanların yaşadığı en büyük deprem bu. Buna yakın en son 2007'de olmuştu sanırım tam hatırlamıyorum ama İzmir'deki en sıkıntılı depremlerden. Geçmiş olsun kardeşim sanada.

Mümkün olduğunca yolculuk yapma. Telefonu da internet üzerinden iletişim kurmaya çalış.

Korkarım ki 6.6'lık deprem bu ise İstanbul'u düşünemiyorum. :(
Eski evlerin çoğu yıkılacaktır. İzmir'de de aynı durum yaşandı.
Yaşı 20 civarlardan olanların yaşadığı en büyük deprem bu. Buna yakın en son 2007'de olmuştu sanırım tam hatırlamıyorum ama İzmir'deki en sıkıntılı depremlerden. Geçmiş olsun kardeşim sanada.

Bu deprem 6.6 bunun 8-9 olanlarını yaşayan ülkeleri düşünemiyorum.

Geri
Yukarı