Izoly N12x-t kasa alınır mı?

Bütçenizi söyleyin biz önerelim.

Bütçe 10000 TL ama Trendyoldan almam gerek.
Yani şu sosyale Izoly yazdığınızda alınmaması ile alakalı milyon tane konu çıkıyor ama. Altta bıraktığım sistem bile en azından ondan daha iyi, Athlon 3000G APU ile dahi işlemciye yüklenen oyunlarda patates oluyor ki harici bir ekran kartı taktığınızda ileride işlemci resmen can çekişiyor.
Bana ucuz geldi apu sistemdi bi sorayım dedim.

Bütçe 10000 TL ama Trendyol'dan almam gerek.

Bana ucuz geldi APU sistemdi bir sorayım dedim.

Hocam Izoly, Turbox gibi atom bilişim türevi sistemler almak zaten oldukça riskli zira adamlar PSU konusunda Gamepower'ya da Rampage kadar bile güven vermeyen markaları kullanıyorlar. Athlon işlemcisinin asıl amacı gündelik işler için bilgisayar, yani alırım Valorant oynarım falan beklentiniz varsa çok da doğru bir sistem değil. Önü hiç açık bir işlemci değil, kaldı ki Trendyol'dan bence bilgisayar asla alınmaz, en azından bu tarz Turbox türevi sistemler. Emin olun ülkede en güvenilmeyen e-ticaret sitelerinden biri, elektronikte çok fazla sahte ürün, outlet ürün, ikinci el ürün gibi durumlar oluyor burada.

Trendyol'da taksit imkanı var üstüne güveniceğim tek yer orası vatan MediaMarkt gibi yerlerde çok pahalı.
Güvenebileceğin tek yer orası değil. Bilgisayar deyince aklına neden Trendyol gelsin?

Sinerji.gen
Gaming.gen
Gamegaraj
İtopya
İnventus vs.
Siteler varken neden trendyol?

1715341730833.png

Güvenebileceğin tek yer orası değil. Bilgisayar deyince aklına neden Trendyol gelsin?

Sinerji.gen
Gaming.gen
GameGaraj.
İtopya.
İnventus vs.
siteler varken neden Trendyol?

Hocam ben sitelere güvenmiyorum. Eğer İstanbul gibi bir yerde yaşasam gider ütopya mağazasından falan alırdım ama siteler bana güvenilir gelmiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
12 ay taksit + müşteri hizmetleri+Whatsapp hattı.

Hocam ben sitelere güvenmiyorum. Eğer İstanbul gibi bir yerde yaşasam gider ütopya mağazasından falan alırdım ama siteler bana güvenilir gelmiyor.
Trendyol kendisi satmıyor zaten bilmediğin satıcıdan neden alasın? Kaç tane sponsorluk alıyor bu siteler boşuna mı? Mesut Çevik örneğini vereyim mesela.

12 ay taksit + müşteri hizmetleri+WhatsApp hattı.

Trendyol kendisi satmıyor zaten bilmediğin satıcıdan neden alasın? Kaç tane sponsorluk alıyor bu siteler boşuna mı? Mesut çevik örneğini vereyim mesela.

Hocam 6 taksit olunca fark koyuyor Trendyol'da 6 taksite fark koymama imkanı var hem de dediğim gibi siteler güvenilir olsa bile benim oradan almak gibi bir şeyim yok Trendyol'da bulsak daha iyi olur. Zeiron Apu X60 Ryzen 5-5600G 16GB 256GB NVMe M.2 SSD + 500GB HDD Radeon Grafik Apu Oyuncu Bilgisayarı Fiyatı, Yorumları - Trendyol bu sistem alınmaz mı?

Geri
Yukarı