J7 Prime (SM-G610F) Custom ROM nasıl atılır?

Nasıl yapılıyor ve aksaklık çıkar mı?

Hayir cikmaz, ondan once bunu deneyebilirsiniz

Ekran görüntüsü atabiliyor musunuz?

Vendor kısmı ile ilgili failed to mount hatası alıyorsanız çok da önemli değil. İşlem sonucunda "Successful" yazdıysa sorun yok demektir.

Ekran görüntüsü atabiliyor musunuz?

Vendor kısmı ile ilgili failed to mount hatası alıyorsanız çok da önemli değil. İşlem sonucunda "Successful" yazdıysa sorun yok demektiR.
Şimdi hocam hiçbir şey flashlamadım Failed yazıyor. SD kartı okuması gerekirken okumuyor. Şuan tribe girdim.

Farkli TWRP deneyin hocam.
Atabilir misiniz?

Şimdi hocam hiçbir şey flashlamadım Failed yazıyor. SD kartı okuması gerekirken okumuyor. Şuan tribe girdim.
SD kart şart değil. USB bağlantınız bulunuyorsa iş kolay.

Buradan Android SDK Platform Tools'u indirin. Daha sonra ZIP dosyasını klasöre çıkarıp klasörün içine girin. adb.exe dosyanın bulunuyor olması lazım.

Daha sonra o klasörde bir tane CMD veya PowerShell açın. adb.exe dosyasını çalıştırmak için

Kod:
.\adb.exe

komutunu kullanabilirsiniz. Ama sadece bu komut bir işe yaramayacak. Şöyle kullanacağız:

İndirdiğiniz ROM dosyasını adb.exe dosyasının bulunduğu dizine kopyalayın.
Daha sonra ZIP dosyasının adını rom.zip olarak değiştirin kolaylık olması amacıyla.
Ve şu komutu çalıştırın:

Kod:
.\adb.exe push rom.zip /sdcard

Bu komutun yaptığı şey rom.zip dosyasını alıp telefonda /sdcard yani kullanıcının dahili depolama alanına kopyalamak. Ve buradan ZIP dosyasını seçip ROM'u kurma işlemine geçebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı