James Donkey Monitör Alınır Mı?

1 TB NVMe SSD'si mevcut sorunsuz kullanıyorum ben de. Markayı çok da gömmeye gerek yok, gördüğüm kadarıyla sorunları da gayet ilgili şekilde çözmeye çalışıyorlar. Bütçeniz buna yetiyorsa alın, beğenmezseniz 14 gün içinde koşulsuz iade hakkınızı kullanırsınız. Hem üründe sıfır piksel garantisi dahi veriyorlar.

1 TB NVMe SSD'si mevcut sorunsuz kullanıyorum ben de. Markayı çok da gömmeye gerek yok, gördüğüm kadarıyla sorunları da gayet ilgili şekilde çözmeye çalışıyorlar. Bütçeniz buna yetiyorsa alın, beğenmezseniz 14 gün içinde koşulsuz iade hakkınızı kullanırsınız. Hem üründe sıfır piksel garantisi dahi veriyorlar.
İnce hesap ürünün arkasında , o konuda bir sıkıntı yok . Ama ekran büyük olur mu ? 24 düşünüyordum ben .

İnce hesap ürünün arkasında , o konuda bir sıkıntı yok . Ama ekran büyük olur mu ? 24 düşünüyordum ben .
Kardeşim 27" de piksel sayarsın diyenlere pek katılmıyorum. Ben hem 24" hem de 27" tecrübe etmiş birisi olarak şunu söyleyebilirim ki önemli olan monitöre uzaklığın. Monitörün dibine girip de oyun oynayan biriysen belki rahatsız edebilir ancak profesyonel cs-go oyuncuları gibi monitörün içine girmiyorsan rahatsız etmeyecektir. Dediğim gibi her halükarda 14 gün içinde iade hakkın var. Hatta alırsan güzel bir inceleme yap da insanlara rehber olsun. Bu forumda buna çok ihtiyaç olduğunu düşünüyorum.

Alacağınız ürün klavye, mouse vb türevleri olur anlarım fakat monitör alıyorsunuz. Bana sorarsanız bilindik markalar üzerinden gidin derim işinizi şansa bırakmamak adına.

Geçtiğimiz sene bir YouTuber arkadaş bu ürünü tanıttı ve video falan çekti. Bayağı bir kişi bu monitörü satın aldı ve tabii ki de bir sürü sorun yaşadılar, ürünlerini iade ettiler. İlk tavsiyem James Donkey ürünlerini satın almayın, ikinci tavsiyem her bilgisayar, donanım kanalını da dinlemeyin.
Bu klavyede sanki sıfır ölü piksel garantisi gibi şeyler vardı? Sorun yaşayanlar nasıl sorunlar yaşamış merak ettim.

Geri
Yukarı