Jitter İçin Rival 300 vs Deathadder Chroma

TayoO_

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Minecraft'ta jitter için hangi fareyi önerirsiniz? Aynı zamanda aim almak da önemli benim için, tepkime süresi vs.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival biraz büyük diyorlar genelde ikisi de kaliteli güzel mouseler hangisi eline oturur rahat olursa onu al bence. Ben razer taraftarı olduğum için razer alırdım karar senin

Rival 300 mouselarının bazen sensör atlaması yaptığını çoğu yerde okudum. Fakat yine de elinize hangisi uygun ise onu almanızı tercih ederim. Bir de tutuş şekliniz hangisiydi?

Karışık diyebilirim ama genelde oyun oynarken işaret parmağım pençe, diğerleri parmak ucu şeklinde.

Bu arada yeni bir seçenek buldum. Logitech G403 hakkında düşünceleriniz nelerdir ?

O fiyat aralığındaki her mouse ortalama olarak sensör kalitesi açısından birbirine eşdeğer. Bundan dolayı elinize hangisinin daha çok uyacağını düşünüyorsanız onu alın. G403 sağ el kullanan oyuncular için idealdir. Eğer daha az butonlu ve sade, kaliteli bir mouse arıyorsanız Zowie markasının ürünlerini öneririm.

Zowie pek tercih etmiyorum fakat razerın diğer mouselara göre daha iyi bir anında hissiyat verdiği söyleniyor o yüzden g403 ile razer deathadder arasındayım şuanda. Ama g403 alacak gibiyim çünkü elime aldım ve denedim en azından.

Rival 300'ün tuşları DeathAdder'in tuşlarına kıyasla daha sert. Kendim bizzat kullanıyorum. Jitter Click için yumuşak tuşlar gerekir. Bu nedenle DeathAdder diyorum. Eğer CS:GO gibi oyunlar oynuyor olsaydın Rival 300 tavsiye ederdim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı