Joker'in yeni albümü

Adem Yıldız_

Kilopat
Daha fazla  
Selamlar, Joker uzun bir aradan sonra 4 parçalık ufak bir EP yayınlamış.

İçerisinde epey göndermeler bulunuyor.

Başlıca ATI242'ye, Uzi'ye, Sagopa'ya Patron'a, Keisan'a, Ceg'e, Ceza'ya ve birçok kişiye gönderme yapmış.
En sevdiğim şarkı bu oldu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
İstediği kadar laf atsa da bir yere varamayacağını düşünüyorum. Artık kimseye sataşmadan müziğini yapmalı fakat akıllanmıyor.

İstediği kadar laf atsa da bir yere varamayacağını düşünüyorum. Artık kimseye sataşmadan müziğini yapmalı fakat akıllanmıyor.

Yani ben akillanmamak olarak görmüyorum aslında.
Söylenmesi gereken şeyleri söylüyor bence.
Yani bazen sürekli yapıyor bunu ama bu adamın olayı bu.
Herkesin susmamasi gerek.

Başka müzik türleriyle uğraşarak müzik yapınca lirikalist oluyor ya ben ona yanıyorum.
resim_2020-12-25_010318.png

Daha ne bekliyorsunuz anlamıyorum. Sansürsüz şekli burada;

Oho bana yıllar önceki şeyi atıyorsunuz. :D Son 3 yılına bakın bakayım bir icraati var mı? 2010'dan beri rap dinliyorum iki yıllık dinleyici değilim.

Oho bana yıllar önceki şeyi atıyorsunuz. :D Son 3 yılına bakın bakayım bir icraati var mı? 2010'dan beri rap dinliyorum iki yıllık dinleyici değilim.
"Son 3 yılda bir icraatı var mı?" demek saçmalık olur, adam flow ve flex akıyor. "Sadece müzik türlerine sallıyor." demek yine hata, eskiden toplumsal sorunlara gönderme yapıyordu, bir ara popa sallıyordu, şu an da genel olarak rapçilere sallıyor. Daha ne bekliyorsun? Kaldı ki neden sadece son 3 yılına bakıyoruz?

Güncel parçalarına bakıyorum işinde gücünde olan adamlara sallamaktan başka yaptığı bir şey yok. Lirikalist diye anılan adamın içeriği boştan ibaret. Flow, flex yapması umrumda değil, lirikalist diye saygı duyduğunuz adamlar boş dediğiniz adamlara sallayınca lirik yapmış anlamlı yazmış olmuyor.

Güncel parçalarına bakıyorum işinde gücünde olan adamlara sallamaktan başka yaptığı bir şey yok. Lirikalist diye anılan adamın içeriği boştan ibaret. Flow, Flex yapması umrumda değil, lirikalist diye saygı duyduğunuz adamlar boş dediğiniz adamlara sallayınca lirik yapmış anlamlı yazmış olmuyor.

Yazılan şeyler gitmesi gereken yerlere ulaşıyor.
Anlamlı seyler istiyorsan eski şarkılarını dinleyebilirsin.
O tarz şeyler pek para etmiyor artık.
Evli ve çocuk sahibi bir insan kendisi.
Ekmeğini bir şekilde çıkarması lazım.

Geri
Yukarı