JSON web token JWT nedir?

Teşekkür ederim , tokenin içinde password saklamak çok mantıklı bir seçim değil anladığım kadarıyla , çünkü çözümlediğin zaman kullanıcının password'üne ulaşabilir token içinde role , user_id gibi değişkenleri saklamak daha mantıklı olur herhalde hocam doğrumudur ?
Aynen öyle zaten şifreyi de hashlemeden dbde tutma

Aynen öyle zaten şifreyi de hashlemeden DB'de tutma

Değerli cevabın için teşekkür ederim, konuya bakış açım değişti birkaç eğitim videosu ile destekleyip kavrayacağımı düşünüyorum. Ayrıca bu konu altın değerinde bilgi içeren bir konu oldu herkese teşekkürler sorum olursa sormaya devam edeceğim :)

Değerli cevabın için teşekkür ederim, konuya bakış açım değişti birkaç eğitim videosu ile destekleyip kavrayacağımı düşünüyorum. Ayrıca bu konu altın değerinde bilgi içeren bir konu oldu herkese teşekkürler sorum olursa sormaya devam edeceğim :)

Hangi kanaldan izliyorsun acaba.

Udemy üzerinden Mustafa Murat coşkun, engin demiroğ YouTube'dan ise sadık turan arin yazılım gibi kanallar bir konuyu 5-6 farklı kanaldan izlerim tüm teknikleri detaylı öğrenmek için.

O sıfırdan web geliştirme kursu mu Udemy'deki? Bir de takip ettiginiz yabancı kaynaklar var mi, teşekkürler.

O sıfırdan web geliştirme kursu mu Udemy'deki? Bir de takip ettiginiz yabancı kaynaklar var mi, teşekkürler.
Evet o kurs fakat alıcaksanız önermem çok eskide kalmış onu sadece yol haritası olarak kullanıyorum , ingilizcem iyi olmadığı için yabancı kaynaklara bakmıyorum maalesef hocam.

Evet o kurs fakat alacaksanız önermem çok eskide kalmış onu sadece yol haritası olarak kullanıyorum, ingilizcem iyi olmadığı için yabancı kaynaklara bakmıyorum maalesef hocam.

Peki daha öncesinden React veya vue bilginiz var mıydı varsa nereden ogrendiniz? W3schools nasıl?

Peki daha öncesinden React veya vue bilginiz var mıydı varsa nereden ogrendiniz? W3schools nasıl?
Evet react biliyorum , 0 dan web geliştirme kursundan öğrendim birazda dışarıdan araştırdım şuan mevcut react biliyorum diyebilirim.

Geri
Yukarı