Sürprizbozan Jujutsu kaisen Sukuna'nın amacı ne?

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

SupremsPlays

Centipat
Daha fazla  
Animeye daha yeni başladım ama arkadaşım önceden spoiler vermişti. Zaten tüm zevki kaçtı. Spoiler verebilirsiniz sıkıntı yok yani. Animeyi biraz izleyince aklımda sorular oluşmaya başladı. Şu an ilk sezonun 13. bölümündeyim. Manganın son bölümlerinde sukuna, Gojo'yu öldürüyormuş. Sukuna itadori ile anlaşma yapmamış mıydı? Neden öldürüyor Gojo'yu, amacı nedir? Ben sukuna ile itadori dost olur diye düşünüyordum fakat Gojo'yu öldürdüğü aklıma geldi. Bu yüzden kafam karıştı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sukuna’nin amacı mutlak kaos. Onun dışında eski gücüne kavuşmak da diyebiliriz. Itadorinin bedeninde Gojo’ya göre güçsüzdü, o yüzden kendisi megumi’nin bedenini ele geçirdi. Gojo’yu da bu sayede öldürebildi. Itadori ile Sukuna hiçbir zaman dost olmadı, Sukuna onu her zaman aşağılık olarak görüyordu. Gojo’yu oldurmesinin nedeni de önündeki tek engelin gojo olmasıydı. 6 gözle ilgili bir şey de olabilir ancak tam hatırlamıyorum.O zaman tek engel gojoydu ancak son chapter ile işler bayağı değişti. Itadori sukuna’nin yiğeni çıktı. Orasına girersem yazı çok çok uzayacak. Durum bu.

Yeni konular

Geri
Yukarı